Caner Çalışır

instagram takipçi hilesi

caner calisir 4
Tam adı: Caner Çalışır
Doğum tarihi: 1989
Ölüm tarihi:
10 Haziran 2020
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Ölüm yeri: İstanbul
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: DJ, sosyal medya fenomeni
Aktif Yılları: 2015 yılından 2020’ye kadar
imdb-logo

Sosyal Medyada
instagram-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Caner Çalışır kimdir? Caner Çalışır, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş internet fenomenlerinden biridir. İstanbullu fenomen, 2015 yılında popüler olan Vine isimli sosyal medya platformunda videolarıyla tanınmıştır.

Sosyal medyanın popüler olmaya başladığı dönemde ismini duyuran Çalışır, bir süre O Hayat Benim, Kiraz Mevsimi, Ulan İstanbul, Kalp Atışı gibi popüler yaz dizilerinde rol almıştır. Oyunculuğun yanı sıra Caner Çalışır, ünlü şovmen Okan Bayülgen ile bir süre boyunca birlikte çalışmış. Son olarak Dj’liğe geçiş yapan Caner Çalışır uzun süredir birçok kulüpte ve şehirde gezerek çalışmıştır.

Vine, Snapchat, Youtube gibi sosyal medya platformlarında çektikleri videolarla renkli ve eğlenceli kişilikleri ve muhabbetleriyle tanınan Çalışır, aynı şekilde fenomen olan Hakan Kakız, Kerimcan Durmaz, Selin Ciğerci gibi bir çok fenomenle de yakın arkadaş olarak bilinmektedir.

Çalışır ilk olarak Berna Arıcı ile çektiği videolarla adını medyada duyurmuştur. “Berna saçında kene var topla topla gene var” diye konuştukları video sosyal medyada viral olarak çok izlenmiştir. Ardından sevilerek bir kitleye sahip olan Caner Çalışır’ı herkes ‘Ablan Star Bebeğim’ lafıyla tanımış ve takip etmiştir.

Bugüne kadar birçok festival ve gece kulübünde DJ’lik yaparak performans sergileye Çalışır, Kanal D’nin bir dönem yayınlanan yarışması Benimle Söyle programında jüri üyeliği de yapmıştır.

2016 yılında hastaneye kaldırılarak çoklu organ yetmezliği sebebiyle bir süre tedavi gören Çalışır, 10 Haziran 2020 tarihinden aniden geçirdiği kalp krizi sebebiyle vefat etmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu