hosting

Can Tanrıyar

”Forex”

Can Tanrıyar

Tam adı: Can Tanrıyar
Doğum tarihi: ??. ??. 1960
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.8 m
Ailesi: 
Eşi: Şafak Demircioğlu (1988 – ????), Petek Dinçöz (2008 – 2010)
Çocuk (ları): Oğulcan Tanrıyar, Anılca Tanrıyar
Mesleği: Spor Yazarı, Gazeteci, Yapımcı, Söz Yazarı, Müzik Yorumcusu
Aktif Yılları: 1990’lı yıllardan bu yana
imdb-logo Can Tanrıyar

youtube-chanel Can TanrıyarCan TanrıyarApple Music'de dinle Can TanrıyarSpotify'den dinle Can Tanrıyar
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Can Tanrıyar facebook-sayfasi Can Tanrıyar twitter-hesabi Can Tanrıyar
Başlıklar

Hakkında

Can Tanrıyar Kimdir? Can Tanrıyar, 1960 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Ailevi kökenli bir ailenini çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. 15 yaşında iken babasının sahibi olduğu saunada çalışmaya başlamıştır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlamış ve başarı ile mezun olmuştur.

Üniversite okuduğu zamanlarda ud çalmaya başlamıştır. Türkiye Milli Hentbol Takımı‘nda oynamıştır. Gazetecilik yapmaya Milliyet Gazetesinde başlamıştır. Milliyet Gazetesinde haftada bir gün hentbol yazıları yazmıştır. Vatani görevini yaptıktan sonra gazeteceliğe Fenerbahçe Takım Muhabiri olarak devam etmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Şahan Gökbakar

Can Tanrıyar, Tan, Güneş ve Sabah gazetelerinde de senelerce çalışmıştır. Fanatik bir Fenerbahçe taraftarıdır. Spor yazarı olduğu zamanlarda magazin ile futbolu birleştirme kararı almıştır. Sevilen program Televole‘nin yapımcılığını yapmıştır. Aynı zamanda uzunca bir zaman “Uçankuş” isimli programı yapmıştır.

Bu zamana kadar 30 kadar bestenin altında imzası vardır. 1988 senesinde Şafak Demircioğlu ile dünya evine girmiştir. Bu evliliğinden Anılcan Tanrıyar ve Oğulcan Tanrıyar isimlerinde iki çocuğu dünyaya gelmiştir. 2000 senesinde yollarını ayırmışlardır.

Can Tanrıyar, 11 Ocak 2008 günü Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Beyazıt Öztürk‘ün yaptığı “Beyaz Show” programında 28 Aralık 1998 senesinden beri birliktelik yaşadığı Petek Dinçöz ile dünya evine girmiştir. Petek Dinçöz’e sürpriz olarak düzenlenen ve Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın kıydığı niikahta, damadın şahidi Kanal D Haber Müdürü Mehmet Ali Birand, gelinin şahidi ise RTÜK Başkanı Zahid Akman olmuştur. Çift 10 Mart 2010 tarihinde boşanmışlardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Buray

Tanrıyar, sosyetenin tanınan isimlerinden olan Haçik Oner‘in en büyük kızı olan Tamar Oner ile evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Nikah törenine Aziz Yıldırım, Abdullah Kiğili, Müge Anlı, Sinan Akçıl, İzzet Çapa ve Burcu Kıratlı gibi isimlerinde katılması beklenmektedir. Nişan töreni bugün (9 Temmuz 2020) Oner ailesinin Acarkent‘te bulunan evlerinde yapılacaktır.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu