Çakallarla Dans 5 Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Çakallarla Dans 5 Film Konusu ve Oyuncuları..! Çakallarla Dans 5 filmi, 8 Kasım 2018 günü film severler ile buluşmuş komedi temalı bir Türk filmdir. Çakallarla Dans serisinin 5. filmidir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Çakallarla Dans 5 filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Çakallarla Dans 5 konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

cakallarla dans film konusu 1
Orijinal İsmi: Çakallarla Dans 5
IMDb Puanı: 3,9 / 10
Beyazperde Puanı: 3,0 / 5
Yapım yılı: 2018
İlk vizyon tarihi: 8 Kasım 2018
Yaş Sınırı: –
Süre: 1 saat 43 dakika
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Murat Şeker
Senarist: Ali Tanrıverdi, Murat Şeker
Yapımcı: –
Yapım Şirketi: OGM Pictures
Başrol Oyuncuları: Şevket Çoruhİlker AyrıkTimur Acar
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Çakallarla Dans 5 Film Konusu

Çakallarla Dans 5 filmi, çakallar isimli grup üyelerinin şartlı tahliye ile cezaevinden çıktıktan sonra yasakları içe sayarak atıldıkları maceraları konu almaktadır. Hakimin önünde duran çakallar grubu üyeleri, birbirlerine 100 metreden az mesafe yaklaşmamak şartı ile serbest bırakılır.

Ancak bu onlar için kolay değil. Aynı zamanda Kayınço Gökhan’ın hayatı aldığı haberle tamamen değişir. Gökhan, birkaç yıl önce tek gecelik bir ilişkiden bir çocuğu olduğunu öğrenmiştir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olmasına alışık olmasa da Sinan’ı tanıdığında deliye döner. Kızının böyle biri ile birlikte olmasını kabul etmeyen Gökhan, Leyla ile Sinan’ı ayırmaya karar verir.

Bunu tek başına başaramayacağını anlayan Gökhan, Çakallar grubundan yardım ister. Yasağı bozan ve birleşen ekip, Kayınçonun kızı Leyla’yı Sinan’dan kurtarmak için ilginç bir maceraya atılır.

cakallarla dans film konusu 2

Oyuncu Kadrosu

cakallarla dans film konusu 3

Çakallarla Dans 5 Fragman ve Diğer Videoları

 

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu