Kişisel Bakım

Buz Lazer İle İstenmeyen Tüylere Son

instagram takipçi hilesi

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer, ütüleme uygulamasına buz başlığı ekleyerek ağrısız epilasyon sağlayan, epilasyon teknolojisinde büyük bir atılım yaratan bir cihazdır. Kadınlar ve erkekler için bu, istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmanın en acısız ve rahat yoludur.

Buz Lazer

Buz Lazer, uygulama sırasında cildi soğutan safir temaslı bir soğutma ucuna sahiptir. 6 farklı cilt tipine göre oluşturulan özel programlar, her cilt tipine ve saç tipine sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu teknoloji sınırsız miktara ulaşabilir ve segmentasyon yoluyla enerji kullandığı için geleneksel lazer epilasyon yöntemlerini önemli ölçüde geride bırakır.

  • Epilasyon dört mevsim çalışır.
  • Tüm cilt tipleri için uygundur.
  • Kısa sürede en iyi sonuçları verir.

Buz Lazer İşlemi

Vücut kılları, kadınların kişisel bakım ve temizliğinde yaygın ve en az hoşa giden bir konudur. Epilasyon kremlerine kısa süreli geçici çözümler, epilasyon ve batık tüylerin, sivilcelerin ve tıraş bıçağı kullandıktan sonra diken gibi büyüyen tüylerdeki kesiklerin ağrısını artırır.

buz lazer ile istenmeyen tuylere son3

Kadınlar için saç ve kaş hariç neredeyse tüm vücut tüyleri istenmeyen tüyler kategorisine girer. Buz lazer, cildi lekesiz ve pürüzsüz bırakırken vücuttaki istenmeyen tüyleri nazikçe temizler. Cildinizi her ay birden fazla şekilde almanıza gerek kalmaz.

Buz Lazer Epilasyondan önce lazer epilasyon uygulaması küçük de olsa ağrılı bir uygulamaydı. Kadın bacakları, erkek memesi gibi geniş alanlı uygulamalarda seans süresinin uzaması nedeniyle ağrı eşiği de düşükse bu hafif ağrılar dayanılmaz hale gelebilir. Binlerce atış söz konusu olduğunda, her atışta küçücük acı çok belirgindir.

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Buz örtüsü cilt yüzeyi ile temas halindedir, uygulama bölgesinde tıpkı ütüleme gibi hızlı hareket eder. Temas soğutmalı soğutma sistemi, kıl kökleri lazer dalgaları tarafından yavaş yavaş yakıldığı için cildi rahat bir seviyeye soğutur.

Epilasyon teknolojisi bu kadar ilerlemeden önce, istenmeyen tüyler sadece kadınların sorunuydu.  Erkeklerde oluşan güçlü, derin kıl folikülleri ile vücut kıllarının temizlenmesi oldukça güçtür.  İğneli epilasyondan lazer epilasyona, ütüden buz lazere hızla gelişen lazer epilasyon teknolojisi sayesinde hem kadınlar hem de erkekler rahat bir masaj sayesinde kıllarına veda edebilirler.

buz lazer ile istenmeyen tuylere son2

Diyot lazer, kıl köküne etkisi açısından en başarılı lazer epilasyon tekniği olmasına rağmen uygulama sırasındaki ağrı nedeniyle zor ve tercih edilmeyen bir epilasyon uygulamasıdır. Buz Lazer, diyot lazerlerin başarısını buz kapaklarının serinletici etkisi ile birleştirerek ağrısız ve başarılı epilasyon uygulamaları elde etmemizi sağlıyor.
İğneli epilasyondan lazer epilasyona, ütüden buz lazere hızla gelişen lazer epilasyon teknolojisi gelişmiştir.

Buz Lazer İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu