Keşfet

Bursa Ortodonti (Diş Teli) Fiyatları 2022

instagram takipçi hilesi

Bu yazımız Bursa’da yaşayıp internet üzerinden ortodonti hizmetleri araştıran kişilere yardımcı olması için hazırlanmıştır. Uyumsuz veya çapraşık dişlere sahip kişiler hangi yaşta olursa olsun özgüven sorunu yaşamaktadır. Ağzında bulunan sorundan ötürü toplum içine çıkamayan rahatça gülemeyen, herhangi bir işte çalışamayan kişiler çareyi ortodonti tedavilerinde bulmaktadır. Çapraşık ve uyumsuz dişleri düzelten ortodonti aynı zamanda gelecekte meydana gelebilecek ağız ve diş problemlerinin de önüne geçmektedir. Bu tarz teknik iş gerektiren bir işlem için diş hekiminden ziyade ortodonti uzmanından destek almak işin başarı oranını büyük ölçüde artırmaktadır.

Bursa Ortodonti (Diş Teli)

Ortodonti uygulamalarında uygulanan işlemler dişlerde bulunan soruna göre değişiklik göstermektedir. Bazı tedaviler birkaç ay içerisinde sonuçlanırken bazı tedaviler 2 yıla kadar uzayabilmektedir. Ortodonti kontrolünü aksatmayan, kurallara uyum sağlayan kişiler belirlenen süre sonunda hedeflerine ulaşmaktadırlar. Hayalindeki gülüşe ve dişlere sahip olmak için bir adım atmak isteyen Bursalılar internet üzerinden düzenli olarak Bursa Ortodonti Fiyatları araştırması yapmaktadır. Yazımızın devamında Ortodonti tedavileri ve fiyatları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Ortodonti Tedavileri Nelerdir?

Diş teli tedavisi olarak da bilinen ortodonti tedavileri, kendi içerisinde birçok alt türe ayrılmaktadır. Bazı tedaviler hastalara erken yaşlarda uygulanabilirken bazı tedaviler tedaviye geç kalan hastalara uygulanmaktadır. Her hastaya uygulanan işlem birbirinden farklıdır. Bu nedenle internet üzerinde tedavilerin fiyatları ile ilgi net ve doğru bilgi bulamayabilirsiniz. Fiyatlandırma; uygulanacak işleme, kullanılacak malzeme ve geçen süreye göre değişmektedir. Her işlem hastaya özel olduğu için fiyatlandırma da hastaya özel olmaktadır. Ortodonti tedavileri ile ilgili detaylar;

  • Metal Braket Diş Teli Tedavisi
  • Şeffaf Plak Diş Teli Tedavisi
  • Seramik Braket Tedavisi
  • Çene Önde ve Geride Tel Tedavisi

Metal Braket Diş Teli Tedavi Fiyatları

Diş eksikliği, genetik diş bozukluğu, üst çene ve alt çene geriliği, süt dişlerinin geride olması gibi rahatsızlıkların tedavisi metal braket diş teli ile sağlanmaktadır. Halk arasında geleneksel diş tedavisi olarak da bilinen bu tedavi her yaş grubuna oldukça rahat bir şekilde uygulanır. Türkiye’nin dört bir yanında birçok başarılı uzman bu tedaviyi çok iyi bir şekilde hayata geçirmektedir. Bursa’da yaşayıp metal braket diş teli tedavisi almak isteyen kişiler tedavi merkezi ve fiyat konusunda araştırma yaptığını görmekteyiz. Bursa’nın bu konudaki en başarılı kliniği Bircan Bektaş ortodonti merkezi ile iletişime geçerek güncel fiyatlar ve işlem süreleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şeffaf Plak (Invisalign) Diş Teli Fiyatları

Görünmeyen diş tedavisi olarak da bilinen şeffaf plak, ülkemizde en çok kullanılan, en yaygın ortodonti işlemlerinden birisidir. Genellikle estetik kaygı güden kişiler ağızlarında diş teli olduğunu göstermemek için bu tedavi yöntemini tercih etmektedir. Uygulanan işlem diğer plak tedavileri ile hemen hemen aynıdır. Bursa Şeffaf Plak tedavisi almak isteyen hastaların en çok dikkat ettiği konu ise bütçe konusudur. Fiyatlar hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler Bircan Bektaş ortodonti kliniğini ziyaret edebilirler. Bircan Bektaş, yapacağı ön görüşmede uygulanacak işlemler ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi verecektir.

Seramik Braket (Görünmez Tel) Tedavi Fiyatları

Ortodonti tedavilerine olan ilgi her geçen gün giderek artmaktadır. Ağız ve diş bozukluğundan ötürü toplum içine çıkamayan, özgürce gülemeyen birçok kişi ortodonti tedavilerinden destek almakta. Bazı kişiler dış görünüşe olumsuz etki ettiğinden ötürü diş teli tedavilerini kabul etmez. Seramik Braket tamamen şeffaf olup diş yüzeyinde görünmemektedir. Estetik kaygı güden kişiler tarafından tercih edilen bu yöntemin fiyatı da oldukça fazla merak edilir. Başarılı ortodonti uzmanı Bircan Bektaş, yüz yüze görüşmede hastalarına uyguladığı işlemler ve fiyatlar hakkında bilgiler vermektedir.

Bursa Çene Önde ve Geride Tel Tedavi Fiyatları

Çenenin önde ve geride olma durumları genellikle doğuştan meydana gelmektedir. Erken yaşta müdahale edildiği takdirde yüksek başarı ile tedavi edilebilen bu durum ilerleyen yaşlarda büyük sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Bursa çene önde ve geride tel tedavisi yaptırmak isteyen kişiler bu alanda uzman bir doktor ile tanışıp çalışmak isterler. Fiyatlar ise tamamen değişkenlik göstermekte olup kişiye özel bütçe çıkarılmaktadır. Uygulanacak olan işlemler, hastanın yaşı ve tedavi süresi fiyatı belirlemede büyük oranda etkendir. Bircan Bektaş ile iletişime geçerek fiyat konusunda destek alabilirsiniz.

Fiyat ve Bilgi Kaynağı: https://www.drbursaortodontist.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu