İlişki Konuları

Burcunuza Göre Sizi Çekici Yapan Özelliğiniz Nedir?

instagram takipçi hilesi

Burçlar kişiliğimiz ile ilgili birçok şey söyler. Fakat bazı zamanlar insanların kültürel birikiminden, dış görünüşünden ve yaşam şeklinden bağımsız bir şekilde dikkat çektiğini gözlemleriz. Bu çekicilik oldukça doğaldır. İşte burç özelliklerine göre insanları çekici bulduğu özellikleriniz…

1) Koç

capkin

Koç burçları genel itibari ile özgür ruhludur. Kimseden yardım beklemeksizin tüm işlerini kendi başlarına halletmeyi tercih ederler. Birçok hedefi ve hayali vardır ve bunları gerçeğe dönüştürmek için hiç kimseyi beklemezler. Bu özellikleri onları çekici kılan başlıca nedenlerdir. Bağımsız halleri e kararlı duruşları çevresindeki insanları etkilemektedir.

2) Boğa

cekici 8

Boğa burçları her süre zarfında hemen hemen her konuda oldukça sadıktırlar. Bir başkasına güvenmekte sorun yaşasa da kendisine olan güveni asla boşa çıkarmak istemezler. Sağlam bir kişilikleri vardır. En çekici özellikleri sadık olmalarıdır.

3) İkizler

cekici 6

İkizler burçları gizemli tavırları ile insanları kendilerine çekmektedirler. Her süre zarfında karşısındaki kişinin ilgisini çekebilecek şeyler bulmayı başarabiliyorlar, fakat hiçbir zaman açık bir kutu olamıyorlar. İlgi çekici hikayeler ve anlatacakları gizemli şeyler olduğundan insanların onlara olan ilgisi hep yüksek seviyede oluyor.

4) Yengeç

cekici 4

Hemen hemen herkes sevgiye ihtiyaç duyuyordur. Yengeç burcu insanları da bu sevgiyi karşısındaki kişiye gösterebilmeleri için ellerinden geleni yaparlar. Bu nedenle de en çekici özellikleri kibar ve şefkatli halleridir.

5) Aslan

cekici 7

Aslan burçları diğer burçlara oranla kendisine en çok güvenen burçtur. Etrafına oldukça sağlam bir güven duygusu örerler. Kendilerinden beklenenden çok daha fazlasını ortaya koyarak karşısındakini yine de şaşırtmasını becerebilirler. Sosyal ortamda en çok tercih edilen insan konumundadır. Tüm bunlarla güvenirlikleri onların en çekici yanlarıdır.

6) Başak

cekici 12

Başak burçlarının titiz ve detaycı hallerinden haberdar olmayan yoktur. Düşüncelerindeki yüksek standartlar zaman zaman kendilerini dahi zorlasa bile yine de çevresi Başak burunun kurnazlıklarından ve zekalarından oldukça fazla etkilenebilmektedir. Bu nedenle de en çekici yanları detaycılıklarıdır.

7) Terazi

cekici 9

Terazi burçları karşısındakileri en beklenmedik anda elden ayaktan düşürecek bir cazibeye sahiptirler. İnsanların yanlarında huzurlu ve rahat  hissetmelerini sağlayan bir etkileri vardır. Bununla beraber çevresindeki insanların düşünce ve duygularını oldukça önemserler. Bu özellikleri de Terazi burçlarını en çekici kılan özelliklerindendir.

8) Akrep

cekici 3

Akrep burçlarının en çekici yanlarını tahmin etmek pek zor değil. Onları çekici kılan özelliklerinden başlıcaları çekingen ve gizemli tavırları. Kendileri ile ilgili konuşmayı pek sevmezler, sadece dinlerler ve bu halleriyle oldukça ilgin addedilirler.

9) Yay

cekici 10

Yay burçları olumsuzlukları kendilerine yaklaştırmayacak bir duvar örerler. Kaygısız halleri herhalde en güçlü yanlarıdır. İyimser ve olumlu bakış açısıyla bütün zorluklara meydan okuyabilirler. Kin tutamazlar. Tüm bunların alt alta koyduğumuzda en çekici  yanları kaygısız halleridir.

10) Oğlak

cekici 5

Oğlak burçları genel itibari ile hayalperest olarak nitelendirilirler. Kendilerini sürekli olarak büyük başarılara hazırlarlar. Birçok insan Oğlak burçlarının enerjisine sahip olmayı ister. Bu nedenle de en çekici yanları iddialı yanlarıdır.

11) Kova

cekici 1

Kova burçları ilgi çekici ve karmaşık bir düşünce yapısına sahiptirler. Birçok insanın anlayamayacağı derin ve benzersiz düşüncelere sahiptirler. Fazlasıyla zekidirler ve düşüncelerinin de her zaman arkasında dururlar. Bunlardan ötürü benzersiz kişilikleri en çekici yönleridir.

12) Balık

cekici 13

Balık burçları her zaman diliminde sevgi dolu ve eğlencelidirler. Genel olarak bardağın dolu olan kısmına bakmaya çalışırlar. En çekici özellikleri ise elbette ki sevdi dolu ve eğlenceli halleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu