Yaşam

Burçlara Göre Erkeklerin Zaafları Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Burçlara Göre Erkeklerin Zaafları Nelerdir?

Koç Erkeği

Burçlar özelliklerine göre, cinsiyete göre ve yükselene göre değişiklik gösterir. Koç Erkekleri Sportif ve çekici bir insandır. En büyük özelliği sabırsızlığı ve inadıdır. Hedeflerine ulaşmak ve başarılı olmak hayatındaki en önemli şeydir. Koç’tan romantik duygular beklememelisiniz, duygudan ziyade mantıkla hareket ederler ve ona bu şekilde davranmamalısınız. Agresif kadınlardan hiç hoşlanmaz ama az isyan ve soğukkanlılığı sever.

Boğa Erkeği

Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli şey güzellik, tat ve bakımdır. Maddi değerlere büyük önem verir. Boğa, tatlı sözler duyduğunda kedi gibi sarılmayı seven çok kibar ve sadık bir aşıktır. Seni yakalamaya çalışmasını bekleme. Çünkü başkalarını kovalamaktansa, kendini kovalayanları çok misafirperver bir şekilde eğlendirmeyi tercih ediyor.

Burçlar

İkizler Erkeği

Kaprisli, dengesiz bir İkizler erkeği genellikle elde edilmesi kolay görünür. Ancak onun saygısını ve ilgisini kazanmak çok zordur. Çünkü bilge kadınlardan hoşlanır ve onların düşüncelerini ve mantığını iyi kullanabilir. Bir kadını olduğunu bilmek istese de, onun üzerinde mutlak kontrol sahibi olduğunu hissettiğinde ilgisini kaybeder. Onunla kendiniz hakkında konuşurken daima sınırlı olun.

Yengeç Erkeği

Muhafazakar ve savunmasız Yengeç erkeği ile iletişim kurmak istiyorsanız, önce annesinin kalbini fethetmelisiniz. Çünkü o gerçekten annesinin oğludur. Ayrıca evini çok sever ve bazen telaşlı olabiliyor. Yengeç’e yaklaşmalısınız, pasif bir insandır, korkmayın, sevgi gösterin ve dantel ve kadife ile onu kışkırtın. Bir ilişkiye girdiğinizde çok sadık ve dürüsttür.

burclara gore erkeklerin zaaflari nelerdir4

Aslan Erkeği

Pervasız Aslan adamı, sonsuz iltifatlardan hoşlanır ve cömertliği ile tanınır. Maddi değerlere her zaman gereğinden fazla önem verir. Çok ikna edicidir. Rakiplerini etkilemek için tüm becerilerini gösterecek. Ve en çok dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de oyunculuğudur. Seni aldatmaya çalışmaya devam edecek. Ona istediğimi veriyormuş gibi yapmalısın.

Başak Erkeği

Bu duygusallıktan uzak ve aşktan korkan bir adam. Başaklar, kendilerini başkalarıyla paylaşmaktan korkan, oldukça pasif, gerçekçi ve saf erkeklerdir. Başak sizi sevsin ya da sevmesin, hakaretlerinden ve yersiz eleştirilerinden de anlaşılacağı üzere romantik olmaktan da uzaktırlar.

Terazi Erkeği

Zodyak’ın en nazik, en beklenmedik ve en sinsi erkeğine adaysanız, zaten pasif bir rol üstlenmişsiniz demektir. Teraziler çok kibar, zarif, zarif ve büyülüdür ve övünmeyi ve kibirli olmayı severler.

Akrep Erkeği

Akrep erkeği her yönden enerjik ve güçlüdür. Agresif, sadist, pervasız ve saygısız olabilirler. Bazen hiç konuşmaz ama bazen onun yerine sevgi dolu bir aşık olur.

burclara gore erkeklerin zaaflari nelerdir2

Yay Erkeği

Vizyon sahibi, açık fikirli, esprili ve cana yakın bir Yay erkeği, size çok fazla ilgi gösterdiğinde ortadan kaybolacaktır. Çünkü özgürlüğünü çok seviyor. İsterseniz, ciddi bir niyetle yaklaşıyormuş gibi göstermeyin, sorgulayıcı, sorumlu bir şekilde konuşmayın.

Oğlak Erkeği

Sembolü gibi, her zaman plan yapan ve son derece güçlü bir vicdanı olan inatçı bir adamdı. Parasını o kadar çok seviyor ki harcarken tüm dikkatini buna veriyor. Uzun konuşmaları ve dersleri sever.

Kova Erkeği

Etkileyici bir aşıktır mantıklı ve kibirlidir. Ama Kova erkeğinden hoşlanıyorsanız çok dikkatli olmalısınız. Çünkü özgürlüğünü seviyor ve sürekli yer değiştirmek isterler.

Balık Erkeği

Cömert bir aşık, her an romantik zirvelerde yaşayan bir hayalperest. Yapamayacağın tam bir aşk ve seks rüyası istiyorsan, bunu başarmak için harcadığın çabaya değer. Bu yüzden onu elde etmek için önce duygularınızı saklamayı öğrenmelisiniz. Sizi incelemesini ve merak etmesini sağlamalısınız.

Burçlara Göre Erkeklerin Zaafları İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu