Yerli Erkek Ünlüler

Buğra Kazancı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

bugra kazanci

Tam adı: Buğra Kazancı
Doğum tarihi: 2 Mart 1996
Doğum yeri: Trabzon / Türkiye
Sevgilisi:
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Buğra Kazancı kimdir? Buğra Kazancı, 2 Mart 1996 tarihinde dünyaya gelmiş Türk Youtuber’dır. Aslen Trabzonludur. Üniversite eğitimini Avrasya Üniversitesi’nde Grafik Tasarım bölümünden mezun olarak tamamlayan Kazancı, sosyal medyada Youtube platformunda tanınan isimler arasında yer almaktadır.

Kişisel bir Youtube sayfası ile oyun içerikleri paylaştığı iki kanalı olan Kazancı, bu alana ilk olarak 2014 yılında adım atmıştır.19 Mart 2014 tarihinde Minecraft Evi isimli kanalını kurarak kısa sürede büyük bir kitle kazanan Buğra Kazancı Youtube’da sevilerek takip edilen Youtuberlardan olmayı başarmıştır. Başarılı çıkışından dolayı o dönemlerde TRT Haber’e de konuk olmuştur.

İlginizi çekebilir: Exxen Nedir, Fiyatı Ne, Exxen’de Hangi Programlar Var?

Minecraft Evi isimli Youtube kanalıyla oyun severlerin yakından tanıdığı Kazancı, daha sonraları kendi kişisel Youtube kanalını kurarak eğlenceli deneysel ve gezi konulu içeriklerle videolar çekmeye başlamıştır. Başarısı televizyonlara kadar ilerleyen Kazancı’nın 2018 yılında Disney Channel’la anlaşarak yaptığı “Buğra ile Neler Neler” isimli bir programı bile vardır.

Bugüne kadar birçok kanala konuk olan, diğer Youtuberlarla içerik üreten ve binlerce kez izlenen Kazancı’nın şu an Youtube kanalı olan Minecraft Evi sayfasında 2.13 Milyon abone bulunurken, kişisel sayfasında ise 68.8 bin abonesi bulunmaktadır. Youtube’un yanı sıra Instagram’ı da aktif bir şekilde kullanan Buğra Kazancı’nın orda da 315 Bin takipçisi bulunmaktadır.

Buğra Kazancı son olarak Acun Ilıcalı’nın 3 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak yeni projesi Exatlon Challenge yarışmasında yer almıştır. Sosyal medya fenomenlerinin yarıştığı 18 yarışmacı arasında mücadele etmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu