Bu Erkeklerden Uzak Durun

Tehlike Arz Eden Erkek Tipleri

instagram takipçi hilesi

Kadınlar için gelecekte mutsuzluk yaşatabilecek bazı erkekler vardır. Bu erkekler bazen kendilerini en baştan  belli etseler de, bazen zamanla değişime uğrarlar. İlerde üzülmemek için bu erkeklerin kimler olduğunu bilmeniz ve uzak durmanız gerekir. İşte uzak durulması gereken erkek tipleri:

1- Bak Ben Seni Üzerim’ciler

sinirli erkek 2 800x532 1

Bazı erkekler, muhabbetin en güzel yerinde ya da bir sabah uyandıklarında dramatik bir hale bürünürler. Kadınlar ise büyük bir masumiyet ile “bir şey mi oldu, neyin var?” “benimle mi alakalı?” gibi masum masum sorular sorarlar. O anda erkek içine cin girmiş gibi değişir ve başlar cevap vermeye. “Bak kızım, ben senin sandığın gibi biri değilim. Benim geçmişim çok kötü. Seni üzerim. Kaç kurtul benden. Ben sana layık değilim.” Böyle bir erkek gördüğünüzde arkanıza bile bakmadan koşarak kaçın, uzaklaşın. Gerçekten de bu kişi, kararsız tavırlarıyla sizi üzecektir.

2- Geceleri Muhabbet Etmekten Hoşlanırım’cılar

sinirli erkek 800x382

Erkek, gün boyu size yazmaz. Siz yazdığınızda ise ya geç cevap verir ya da hiç cevap vermez. Ta ki saatler gece 01.00’ı gösterdiğinde. Ansızın bir mesaj gelir telefonunuza. “Uyudun mu:)))” yazılı. Gün boyu onca cevapsız kalan mesajın karşılığında attığı mesaj tam olarak budur. Ardından devam eder “ben uyumadım da:)))” Siz cevap verdiğinizde ise size cinsellik alt mesajlı cümleler sarf ederler. Ancak hiçbir zaman açık açık niyetini söylemezler. Eğer siz rahatsız olup tepki gösterirseniz sizi yalancı çıkarırlar.

3- Ben Dışarda Çay İçmem’ciler

erkek çanta 3

Eğer erkek arkadaşınız durmadan sizinle dışarıda çay içmenin çok pahalı olduğunu ve gereksiz olduğunu paylaşıyorsa üç amacı vardır. Bir: Cimridir. İki: Sizi eve atmak istiyordur. Üç: Sizinle dışarıda görünmekten rahatsız oluyordur. Peki siz böyle bir erkekle sevgili olmak ister misiniz?

4- Bak Kızım Benim Yanımda Şöyle Olmalısın’cılar

kadın ve erkek beyni nasıl çalışır

İlgili İçerikler

Bir erkek sizi yönlendiriyorsa, kıskançlık başlığı altında sizi kısıtlıyorsa ve her şeyinize karışıyorsa o erkekten uzak durmanızda fayda vardır. Başlangıçta tatlı gibi görünen kıskançlık, zamanla size hayatı zindan eder. Ayrıca bu tipteki erkekler ne size ne de kendine asla güvenmez.

5- Seven İnsan Döver’ciler

kadina siddet 2

Bir erkeğin kıskançlık sebebiyle size hafifte olsa asla ama asla size vurmaya hakkı yoktur. Başlangıçta masum gibi görünen ufak bir şamar zamanla daha büyük sonuçlara sebep verir. Hiçbir erkeğin dayağını ya da ufak darbelerini asla görmezden gelmeyin. Ve oradan koşarak uzaklaşın. İlerde böyle bir erkekle yaşayacağınız ilişki hem kendinize, hem çocuklarınıza, hem de toplumumuza büyük hasarlar verecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu