İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu

Boğa kadını ve Terazi erkeği iyi bir eşleşme olabilir. İlişkilerini her zaman zıt ve ortak özellikleriyle dengelerler. Çift seyahat etmeyi ve keşfetmeyi sever. Boğa kadını kıskançlığıyla ön plana çıkıyor. Terazi erkeği, kendini her yerde ifade edebildiği için dikkatleri üzerine çekebilir.

boga burcu kadini ve terazi erkegi uyumu4

 

Boğa kadını bu durumdan hiç hoşlanmaz. Bu ikilinin konuşkan tarafı Terazi burcudur. Çok şey söyler ve başından geçenleri hemen anlatır. Boğa kadını öyle değildir. Kendi kendine mırıldanır.

Boğa Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Aşk Uyumu

Terazi erkeği eve geldiğinde onu dinlemek zorundadır. Boğa kadını evde kalmayı sever. Terazi ise sosyal hayatı olan arkadaşlarıyla eğlenmeyi seven bir karakterdir. Bu iki zıtlık aslında birbirini dengelemek için idealdir. Boğa kadını pek arkadaş edinmez.

Terazi erkeği arkadaşlarıyla tanışabilir, erkeği ve sosyal çevresiyle bağlantı kurabilir. Terazi erkeği de evinde barış ve romantizm ister. Boğa kadını bunu en iyi şekilde sunar. Boğa kadınları inatçıdır.

Boğa Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa kadını kendinden emin olsa da Terazi’den gelen bu ipuçlarını dikkate alacak ve uygulayacaktır. Genel olarak, gayet iyi anlaşıyorlar. Ayrıca astroloji dünyasında çok uyumlu oldukları söyleniyor.

Terazi erkeğinin dengeli tutumu ve Boğa kadınının anlayışlı tutumu uzun süreli ilişkilerinde önemli bir etken olacaktır. Her iki işaret de cinsel olarak tutkulu ve duygusaldır. Yatak odasında Terazi erkeği ve Boğa kadını uyumludur.

boga burcu kadini ve terazi erkegi uyumu3

Boğa Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Evlilik Uyumu

Teraziler kararsızdır. Karar vermek zordur. Kararından asla vazgeçmeyecektir. Boğa kadını, istemediği kararlar vermekten onu vazgeçirmeye çalışabilir. Durum inatçı hale gelirse, Terazi oldukça bunalmış olabilir. Her iki burç da Venüs tarafından yönetildiğinden, ikisinin de birçok ortak noktası vardır. İkisi de duygusal ve romantik. Teraziler, olumlu konuşmaları ve olumlu tavsiyeleri için her yerde saygı görür.

Boğa Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Boğa, hayatı daha istikrarlı temel dürtülerle görür, Terazi onlardan daha incedir. Her iki burç da aşk gezegeni Venüs tarafından yönetildiğinden, ikisinin de güçlü istekleri vardır. Her iki tarafın da güzel ve kaliteli bir şeyi sevmesi en iyi soruyu gündeme getiriyor. Bu, ilişkide şiddeti yüksek tutar ve tutkuyu körükler.

İkisi de aynı dünya görüşüne sahip. Kaliteli bir yaşamı paylaşacakları iyi yerleri ve iyi insanları olduğu sürece iyi bir çift olabilirler. Ama uyumlu olmadıkları sürece birbirlerini bencil bulabilirler.

Boğa Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Anlaşabilirler Mi?

İki çifti uzun süre bir arada tutacak bir sevgi ve karşılıklı hayranlık bağı olacaktır. Gerekli anlayışı göstermezlerse ilişkileri uzun sürmeyebilir.

Her iki takımyıldız da aşk ve güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilir. İki burç uyumlu bir ilişkiye sahip olacak. İki karakterin birçok özelliği birbirine benziyor.

boga burcu kadini ve terazi erkegi uyumu2

İkisinin birleşiminde iyi bir uyum ve güçlü bir çekicilik olacaktır. Boğa zaman zaman inatçı olabilir ve Terazi’nin inatçı ve bağımsız tavrı ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Görüşlerinde birbirleriyle çelişebilirler. Ancak zodyak işaretleri arasında bu zodyak işaretleri hala en uygun çifttir.

İkilinin bu ilişkiyi sürdürebilmesi için ikisinin de fedakarlık yapması gerekiyor. Sanat ve müzikle de ilgileniyorlar. Bir diğer ortak noktaları ise her iki burcun da bakımlı olması ve güzelliği sevmesidir. Terazi en romantik burçlardan biridir.

Boğa Burcu Kadını ve Terazi Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu