İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu

Gizemli, aceleci ve inatçılığıyla tanınan Oğlak erkeği ile hassas Boğa burcu kadını arasındaki ilişki sürprizlerle doludur. Model bir çift olabilirler veya sadece birkaç ay içinde ayrılmaya karar verebilirler. Oğlaklar daha gizemli ve içe dönükken, Boğa kadınları daha sosyal ve dışa dönüktür. Aynı toprak elementine ait olmalarına rağmen kişilikleri oldukça farklıdır. Bu farklılıklar ileride sorunlara neden olabilir ve zıt kutuplar birbirini çekebilir.

Boğa Burcu

Boğa Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Aşk Uyumu

Boğa kadını için tutku, şefkat kadar önemlidir. Sevgiyi derinden ve özümseyerek yaşamak isterler. Oğlak burcu erkekleri ise en yakınlarından bile uzak dururlar. Kimi zaman sevgi dolu, kimi zaman ise tamamen soğuk ve ketumdur. Her iki taraf da farklı yaşama ve sevgi gösterme biçimlerine sahip olsalar da birlikte uyumu yakalayabilirler.

Oğlak burcu erkekleri genellikle annelerine çok bağlıdırlar. Aile doğasının en büyük nedeni anneleridir. Boğa burcu bir kadın hoşnutsuz olabilir ve tüm dikkatini kendine vermek isteyebilir. Bu, çiftler arasında sürtüşmelere ve tartışmalara yol açabilir. Ancak Oğlak erkeğinin sanatsal yönü çok gelişmiştir. Boğa kadınının kalbini şiir ve romantik jestlerle tekrar tekrar kazanabilirler.

Boğa Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Cinsellik Uyumu

Aynı zodyağa ait oldukları için cilt uyumu çok yüksektir. Birbirlerine alıştıkça tutkulu bir bağ yaşayabilirler. Her iki partner de yeniliklere açık olduğu için cinsel hayatları çok renkli ve farklı olabilir.

boga burcu kadini ve oglak erkegi uyumu2

Boğa Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Evlilik Uyumu

Oğlak erkekleri, ev hanımları, evlilik konusunda çok tutkuludur. Ancak onlar da garantili olduğu için titizlikle doğru zamanı bekleyebilirler. Boğa kadınının en belirgin özelliklerinden biri sabırsızlıktır ve beklemeyi bilseler nikah masasına oturabilirler.

Boğa Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Boğa kadınları çok sosyal ve arkadaş canlısıdır. Her ortama uyum sağlayabilir ve çok çeşitli insanlarla iletişim kurabilirler. Buna karşılık, Oğlak erkeğinin sadece bir veya iki arkadaşı vardır. Genelde yalnız olmayı seven Oğlaklar, kelimenin tam anlamıyla bohemlerdir.

Boğa burcu bir kadın sinemaya gitmek isterken, Oğlak burcu bir kadın evde kalıp film izlemeyi tercih edebilir. Bu tür farklılıkların üstesinden kolayca gelinebilir veya arkadaşlıkların zayıflamasına ve nihayetinde bozulmasına neden olabilir.

Boğa Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Tam zıt özelliklerine rağmen, Oğlak erkeği ve Boğa kadını anlaşabilir. Oğlakların inatçılığı bırakması ve bazı alışkanlıklardan ödün vermesi gerekir. Ancak Boğa burcu kadınları, sevgililerini görmezden gelmemeli veya bazı konularda onları çok fazla zorlamamalıdır.

boga burcu kadini ve oglak erkegi uyumu1

Oğlak burcu erkekleri, kendilerine en yakın olanlarla bile iletişim kurmakta zorlanırlar. Telefona cevap vermiyorlar ve bir mesaj gördüklerinde bile saatler sonra cevap verebiliyorlar.

Boğa Burcu Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=FOh1LV__Iv0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu