Boğa Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını  ve İkizler Erkeği ideal bir sevgilidir. Zarif ve savunmasız bir yapıya sahiptir ve ilişkileri moda olmaktan uzaktır. İkisi arasındaki ilişki genellikle olaysız olmasına rağmen, ara sıra ateşli tartışmalar yaşanır.

Boğa Burcu Kadını

İkizler bir hava burcudur ve Boğa bir toprak burcudur. Hava işaretleri ve toprak işaretleri arasındaki ilişki genellikle uzun sürer. Bunun nedeni, birbirlerini baştan çok sevmeleri ya da anlaşamayacaklarını anlayıp kısa sürede ayrılmalarıdır. İkizler mantığı ve Boğa tutkusunu temsil ederken, ortak bir paydada kolayca buluşabilirler.

Boğa Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Aşk Uyumu

İkizler erkekleri genellikle rasyonel olmaları ile bilinir ve bir Boğa kadını ile ilişkiye girdiklerinde romantik olabilirler. Sevgilisine okumak için şiirler ezberleyin ve sadece özel günlerde değil, sevdiği zamanlarda ona çiçek alın. Boğa kadınının duyguları bu jest ile daha da yoğunlaşır. Aşkta çok uyumlu olan bu iki burç, eğer bağlanırlarsa kolayca ayrılamazlar.

Boğa Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Cinsellik Uyumu

İkizler erkeği için seks ikinci plandadır. Boğa kadınının sevgisi arttıkça tutkusu da artar. Monotonluğu sevmeyen iki burcun yüksek cilt uyumluluğu evliliklerinde de devam ediyor.

boga burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu3

Boğa Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

İkizler erkeğinin belki de en büyük özelliği utangaç olmalarıdır. Bu özelliğinden dolayı evlilikten hep uzak dururlar ve daha sonra evlenmeyi umarlar. Boğa kadını da herkes gibi ev hanımıdır. Dünyevi bir burç için evlenmek ve bir ev inşa etmek en büyük hayallerinden biridir ve bir kadının hayatının erkeğini evlenmeye ikna etmesi gerekebilir.

Boğa Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Diğer burçların aksine, İkizler ve Boğa arasındaki arkadaşlığın aşka dönüşmesi pek olası değildir, birlikte seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, fotoğraf çekmeyi severler, ikisi de arkadaşlığa çok önem verir ve onları kaybetmek istemezler. Bozulmaktan kaçınmayı reddeder.

Boğa Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Boğa burcu kadınları, özellikle görmezden gelindiğinde huysuz olabilir ve diğer taraftan bunu yansıtır. İkizler ise bazen büyük sorunlara yol açabilen kıskanç bir yapıya sahiptir. Bazen kıskançlık yüzünden kavga eden çiftler, uzun süre ayrı kalsalar da yollarını ayıramazlar. İkizler erkeğinin gururu her şeyden önemliyken, Boğa kadını annesiyle olan ilişkisini ve yapıcı karakterini kurtarmak için somut adımlar atacaktır.

boga burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu4

Her iki taraf da sevgi göstermekten çekinmiyor ve birbirlerini merak ettikleri için gün içinde sık sık telefonda konuşuyorlar. Ancak bazen Boğa kadını merakını kontrol etme dürtüsü haline gelir.

Boğa Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu