İlişki KonularıYaşam

Boğa Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Boğa Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu

Balık burcu, arkadaşlar ve sevgililerle ilişkilerinde özverilidir. Yeni bir ilişkiye başladığında bitmemesi için elinden geleni yapar. Boğa kadınları, kendileri ve ilişkileri için savaşan erkeklerden hoşlanır. Çift, ilişkilerindeki önemli sorunları aşarsa, aradıkları huzuru birbirlerinde bulabilirler.

Boğa burcunun elementi topraktır. Genelde toprak elementi ile su elementinin uyumlu olmadığı söylense de Boğa kadını ve Balık erkeği çok uyumlu olabilir. Bunun için birbirlerinin ilişkiye yönelik istek ve beklentilerini tam olarak analiz etmeleri yeterlidir.

Boğa Burcu

Boğa kadınının fazla dişi olması sevgilisini en çok etkileyen özelliklerinden biridir. Boğa kadını o sırada rahatsız olduğu şeyleri sevgilisine atmak yerine sevgilisine aktarmalıdır. Balık adamları daha kibar ve anlayışlı olmaya çalışmalıdır. Boğa kadını sakin ve sevecendir ve sahipleniciyken ilişkiyi korumak ve ilgilenmek de isteyebilir.

Boğa burcu kadınını uzlaşmacı ve son derece şefkatli kişiliğiyle etkilemek bir Balık erkeği için zor değildir. Aynı şekilde duygusal Balık erkeği de sadık ve temkinli Boğa kadınından etkilenecektir. Aralarında uyumlu ve kalıcı bir ilişki için iyi bir şans vardır. Balıklar şefkatli, yardımsever ve insanlardan kolayca etkilenir.

Yardım etmeyi sevdiği için, kurtarması zor, bir şeyleri bir kenara bırakmak zor. Boğa burcu bir kadının maliyet bilincine sahip olması ve kaliteli bir yaşam sürmesi önemlidir.

boga burcu kadini ve balik erkegi uyumu2

Boğa Burcu Kadını ve Balık Erkeği Aşk Uyumu

Boğa kadınının tutkusu ve Balık erkeğinin duygusallığı, çiftin sevgili olma yolculuğunu hızlandırır. Bu hız bazen bir ilişkinin canlanmasına ve ölmesine neden olabilir. Özellikle Boğa kadınlarının gelgit duyguları Balık erkeklerini şaşırtmakta ve karşı cinse güvenmeyi zorlaştırmaktadır. Çifte aşk anlayışında mantığa yer yoktur.

Boğa kadını için, benzer düşünen insanlar sevgili değil arkadaş olmalıdır. Balık adamı tüm hayatı boyunca duygularını takip eder. Balık erkeğinin sözlüğünde sevginin küçüğü yoktur. Ya birini seviyorlar ve biriyle bağ kuruyorlar ya da onları hiç sevmiyorlar ve doğrudan iletişimi keserler.

Boğa burcu kadınları için durum aşağı yukarı aynıdır. Tek fark, boğaların şüpheci olmasıdır. Balık ise herkesi kendisi kadar duygusal görür ve sevgisini hemen gösterir. Balığın bu tarafı inek kızı çok sevindirse de bazı kişiler tarafından samimiyetsiz olarak da kabul edilir.

boga burcu kadini ve balik erkegi uyumu3

Boğa Burcu Kadını ve Balık Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa burcu kadınlarının ilişkinin her alanında alfa olması, yatakta uyumu hızlı bir şekilde yakalamalarını sağlar. Cinsel olarak, her iki taraf da birbirine açıktır. Kısa sürede birbirini bulan çift, ilişkileri devam ederken renkli bir cinsel hayat yaşadı.

Boğa Burcu Kadını ve Balık Erkeği Evlilik Uyumu

Çiftin evlenmesini engelleyen en büyük sebep güven eksikliğidir. Boğa kadını hem şüpheci hem de karamsardır. Bu arada, önyargılı Boğa kadını, hiçbir erkeğin sadık olamayacağına inanır. Evli olsalardı, kavgaları önemli ölçüde daha az olurdu. Aşk zamanla yerini alışkanlığa bırakır.

Boğa Burcu Kadını ve Balık Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Balık, en yararlı zodyak işaretleri listesinin başında gelir. Bunu gönülden yapar, karşılığında bir şey beklediği için değil. Boğa kadınları genellikle arkadaşlıklarla ilgili sorunlar yaşar. Asi ve hoşgörüsüz kişiliği, onu arkadaş ortamında öne çıkararak, çift ayrılırsa arkadaş olarak görüşmeye devam edebilmeleri için tepki verir. Balık erkeği duygusal iken çabuk unutur.

Boğa Burcu Kadını ve Balık Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Boğa burcu kadınının olumsuz özelliklerinden biri, daha önce konuşmadığı şeylere tepki vermesidir. Bu nedenle, sevgilisinin daha önce üzerinde anlaştıklarını düşündüğü bir konuda tartışmaya başlayabilirler. Bir anlaşmaya varmalarının önündeki en büyük engel, Boğa kadınının susup sonra onayladığı şeylere tepki vermesidir.

boga burcu kadini ve balik erkegi uyumu1

Balık insanları konu iletişim olduğunda oldukça mesafelidir. Kız arkadaşından telefonunu saatlerce sessize alıp dinlemesini istemeye cesareti bile yoktur. Aynı şekilde, açılmamış aramalar ve geç mesajlar aşırı tepkilere neden olabilir. Boğa kadını asabi olsa da bu dürtüsel davranışı onu ilişkisinden uzaklaştırabilir.

Çift, konuşurken ortak nokta bulmakta zorlanabilir. Boğa kadını işinden veya arkadaşlarından bahsettiğinde Balık erkeği sıkılır. Canının sıkıldığını göstermek büyük bir kavganın habercisidir.

İlişkileri iyi ve kötü sürprizler yaşadı. İlişkileri olgunlaştığında hemen ayrılabilirler. Birbirlerinden tamamen izole oldukları düşünüldüğünde tekrar bir araya gelebilirler. Balık erkeğinin şiire, müziğe, edebiyata ve diğer sanatlara olan tutkusu, sevgilisini gerçekten büyüler.

Boğa Burcu Kadını ve Balık Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu