Film & Dizi Önerisi

Bizim Hoca: Sıkıntı Yok Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Bizim Hoca: Sıkıntı Yok Film Konusu ve Oyuncuları! Bizim Hoca: Sıkıntı Yok filmi, 2023 yılı içerisinde film severlerin beğenisine sunulmuş olan komedi temalı bir sinema filmidir. Filmin başrollerinde Onur Dilber, Ümit Beste Kargın ve Ufuk Özdemir yer alıyor.

Fazla zaman kaybetmeden Bizim Hoca: Sıkıntı Yok filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Bizim Hoca: Sıkıntı Yok film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

bizim hoca sikinti yok filmi 1
Orijinal İsmi: Bizim Hoca: Sıkıntı Yok
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2023
ilk vizyon tarihi: 2023 yılı içerisinde
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Serkan Acar
Senarist:
Yapımcı:
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Onur Dilber, Ümit Beste Kargın, Ufuk Özdemir
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye

Bizim Hoca: Sıkıntı Yok Film Konusu

Feridun, Cahit ve Tamer, ilk hikayenin sonunda milli piyango bileti kazanarak zorlu bir mücadeleden sonra nihayet mutlu bir sona ulaşmışlardır. Şimdi ellerinde paraları vardır ve bu süreçte köy halkına ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olmuşlardır. Feridun artık kendi hayatını düzene koymak ve yeni bir başlangıç yapmak için hazırdır. Bu noktada atılacak adım, evlenmektir. Evlendikten sonra, tam anlamıyla bir aile babası olmayı planlamaktadır. İlk filmde tanıştığı hayatının kadınıyla bu yeni sayfayı açmaya kararlıdır.

Köyde düğün hazırlıkları başlamıştır, herkes büyük bir coşku içindedir. Feridun, köy halkıyla birlikte gelin almaya gitmek üzere hazırlıklara katılır. Gelin arabası ve bir minibüs, ilk filmdeki karakterlerimizle dolup taşar. Ancak, işler planlandığı gibi gitmez. Çünkü o gün Trabzon’da yüksek güvenlik önlemleri alınmış ve bütün yollar kapatılmıştır.

Sümela Manastırı’nı ziyaret etmek için Rum Ortodoks Patriği de şehre gelecektir. Gelin almaya çıkan karakterlerimiz, yol kapalı olduğu için ilerleyemezler. Alternatif yollar aramaya başladıklarında ise başlarına türlü türlü olaylar gelir. Bu sırada Feridun, Tamer ve Cahit’in geçmişleri de onları yakalamak üzere olacaktır.

Bizim Hoca: Sıkıntı Yok filminin yönetmen koltuğunda Serkan Acar oturuyor. Filmin başrollerinde Onur Dilber, Ümit Beste Kargın ve Ufuk Özdemir yer alıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Bizim Hoca: Sıkıntı Yok filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Bizim Hoca: Sıkıntı Yok Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Bizim Hoca: Sıkıntı Yok filmi, 2023 yılı içerisinde seyirci ile buluştu.

bizim hoca sikinti yok filmi 2

Oyuncu Kadrosu

Bizim Hoca: Sıkıntı Yok filminin oyuncuları şu şekildedir;

Bizim Hoca: Sıkıntı Yok Fragmanı ve Diğer Videoları

Bizim Hoca: Sıkıntı Yok filmi ile ilgili Youtube üzerinde herhangi bir video ve tanıtım yer almıyor. Eklendiği zaman yazımızda güncellemeler yapılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu