Yatırım ve Borsa

Bitexen Nedir? Nasıl Kullanılır? Bitexen’de Nasıl Üyeliğimi Onaylatabilirim? BİTEXEN İle Para Kazanmak Mümkün mü?

instagram takipçi hilesi

Bitexen Nedir?

Bitexen nedir? ile ilgili son zamanlarda çok aramalar oldu. BİTEXEN, kripto para alım/satım işlemi için İstanbul Teknik Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi Mühendisleri tarafından oluşturulan bir kripto para borsasıdır.Proje tamamı ile Türk Mühendisler tarafından oluşturulmuştur.Site arayüzü tamamen Türkçe olup, anlaşılması ve kullanılması sanıldığının aksine oldukça basittir.

BİTEXEN Sistemi Üzerinden;

Bitcoin,EXEN coin,Ripple ve Stellar coin alım/satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

BİTEXEN Projesi sadece bir kripto para borsası olmayıp, aynı zamanda kendi borsalarında işlem görüp, alım/satım işlemlerinin sağlandığı “EXEN coin” kripto para birimininde Proje sahibidir.

Bitexen  Nasıl Kullanılır?

bitexen nedir

Bitexen kripto para borsasının kullanımı oldukça basittir.Sistem tamamen Türkçe arayüze sahip olduğu için kullanıcılar işlemlerini daha rahat yapabilmektedir.

Borsa üzerinden alım/satım işlemlerini gerçekleştirmek için sisteme TL cinsinden ücret aktarmanız gerekmektedir.Sisteme ücret aktarımından sonra, istediğiniz kripto paranın borsa hareketlerini takip ederek alım/satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Borsa üzerinde para limitinizin artması veya ücretsiz kripto para kazanabilmek için sisteme üye olup, üyeliğinizi onaylatmanız gerekmektedir.

Bitexen’de Nasıl Üyeliğimi Onaylatabilirim?

Sistem üzerinden üyeliğinizi onaylatıp alım/satım yapmak çok kolaydır.Bunun için aşşağıda belirteceğimiz adımları takip edebilirsiniz.

Sisteme Normal Üye Kaydınızın Ardından “Bitexen” Üyelik Onayı İçin;

1-Hesabınızı Onaylatın

Hesabınızı onaylatın seçeneği adı altında kişisel Cep Telefon numaranızı yazıp “Doğrula” seçeneğine basarak telefonunuza gelen SMS deki 6 haneli onay kodunu girmeniz gerekmektedir.

Erişiminizin olduğu bir telefon numarası yazmanız önemlidir çünkü; doğrulama kodu içeren SMS geldiğinde sisteme kısa sürede yazmanız gerekecektir.

Doğru kodu girdiyseniz onayla seçeneğine basınca numaranızın onaylandığını göreceksiniz.

2-Kimlik Onayı için;

Kişisel bilgiler ekranınızın alt kısmında bulunan “Kimlik Onayı” seçeneğine tıklayınız.Açılan bölümde T.C kimlik numaranızı girerek hemen alt kısmına kimliğinizin ön yüzünün ekrana tam sığacağı şekilde çekilmiş halde resmini yüklemeniz gerekmektedir.

Bunun için kimliğinizin, telefonun ekranına tam sığacak halde sadece ön yüzünün net şekilde göründüğü bir resim çekmeniz yeterli olacaktır.Daha sonra bu resmi T.C kimlik numaranızı yazdığınız alanın hemen alt kısmındaki ilgili alana eklemeniz yeterli olacaktır.Bu işlem ardından onay için göndermek üzere ilgili butona tıklayabilirsiniz.

3-Adres Onayı için;

Kişisel bilgiler ekranınızın alt kısmında bulunan “Adres Onayı” seçeneğine tıklayınız.Açılan bölümde ilgili alana açık adresinizi yazmanız ve hemen alt kısmındaki dosya ekleme kısmına adres bilgilerinizi eklemeniz gerekmektedir.

Adres bilginizi E-Devlet Nüfus Kayıt Örneği alanından ulaşabilirsiniz veya adresinizin açıkça belli olduğu fatura vb. belgelerin görüntülerini ekleyebilirsiniz.

Tabiki kesin onay işlemi için tavsiyemiz: E-Devlet üzerinden PDF olarak indireceğiniz adres kayıt bilgileriniz olacaktır.Bu şekilde kesin onay alabilirsiniz.

Bu işlemler ardından, bilgilerinizi doğru ve eksiksiz şekilde yolladıysanız “Hesap Onayı” işleminiz olumlu sonuçlanacaktır.Bu işlem birkaç gün sürebilmektedir.

Sistem tamamen güvenli ve Türk Mühendisler tarafından oluşturulduğu için bilgilerinizin güvenliği konusunda tereddüt etmeyiniz.

Bitexen İle Para Kazanmak Mümkün mü?

bitexen kazandirir m

Bitexen ile hem kripto para alım/satım işlemi yaparak hem de sisteme üye olup hesabınızı onaylatarak da para kazanmanız mümkündür.

Siteye ilk üye olup, hesap onaylatma işleminiz ardından hesabınızın onaylanması takdirde sistem size 25 EXEN Coin verecektir.Bu kripto para’nın TL üzerinden karşılığı şuanda borsada karşılığı 15,50 TL dir.Kur farkına göre ve sistemi kullananların sayısının artması TL değerinin değişmesine neden olabilir.

İsterseniz 25 EXEN Coin’inizi sistemde bulunan diğer kripto paralara alım/satım işlemleri başlığı altından çevirebilirsiniz.Bu şekilde de borsa hareketlerine göre al/sat yaparak para kazanabilirsiniz.

Ayrıca sistem de referans özelliğide mevcuttur.

Bu özellik sayesinde sisteme referansınız ile getireceğiniz her onaylı hesap karşılığıda 25 EXEN Coin kazanabilirsiniz.Fakat bu ücreti alabilmeniz için referansınız ile üye olan kişinin hesabını onaylatması ve hesabının “Onaylı Hesap” olması gerekmektedir.

Sistem üzerindeki bakiyeniz minimum 50 TL olunca Banka Hesaplarınıza para çekim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Sistem üzerinde bulunan kripto paralara ait cüzdan numaralarınıza, belirtilen minimum miktarlarda kripto paralar da aktarabilir ve bunları Türk Lirasına çevirip daha sonra banka hesaplarınıza paranızı istediğiniz gibi çekebilirsiniz.

Sizde sisteme üye olup para kazanmak veya kripto para alım/satım işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılardan BİTEXEN’e üye olabilirsiniz!

Bitexen Nedir? ile ilgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu