Beyaz Melek Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Beyaz Melek Film Konusu ve Oyuncuları..! Beyaz Melek filmi, 16 Kasım 2007 günü film severler ile buluşmuş olan dram ve romantik temalı bir sinema filmdir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Beyaz Melek filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Beyaz Melek film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Beyaz Melek filmi
Orijinal İsmi: Beyaz Melek
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2020
ilk vizyon tarihi: 11 Şubat 2022
Yaş Sınırı: 
Süre: 1 saat 52 dakika
Yönetmeni: Mahsun Kırmızıgül
Senarist: Mahsun Kırmızıgül
Yapımcı: Murat Tokat, Levent Üngör
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Mahsun KırmızıgülYıldız KenterFadik Sevin Atasoy
Türü: Romantik, Drama
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Beyaz Melek Film Konusu 

Beyaz Melek filmi, Ali ve Reşat, beyin kanseri olan babaları Ahmet’i konu alıyor. Ahmet, oğulları Ali ve Reşat tarafından kemoterapi tedavisi için İstanbul’a götürürler. Ahmet’in ağır tedavisin sebebi ile hastaneden kaçmak ister. Oğulları onu bulmaya çalışır ama Ahmet onlardan kaçmayı başarır.

Ahmet, kaçarken kendisini bir huzurevinde bulur. Huzurevi sakinleri, Ahmet’in çocukları tarafından terk edildiğine inandıkları için orada kalması konusunda ısrar ederler. Zar zor konuşabilen Ahmet durumu kabullenir. Ali ve Reşat Ahmet’i huzurevinde bulmuşlardır.

Ama mutlu göründüğü için bir süre orada kalmasına izin verirler. Babaları için son günlerini mutlu bir şekilde geçirmesi, belki hiç bir işe yaramayabilir. Ama potansiyel olarak çok acı verici bir tedaviden daha önemliydi mutlu olması.

İlgili İçerikler

Huzurevi sakinlerinin her birinin kendi hikayesi ve draması vardır. Ahmet, bunu öğrendiğinde onlarla daha da yakınlaşır ve her birini sever.

Beyaz Melek Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Beyaz Melek filmi, 16 Kasım 2007 günü film severler ile buluştu.

Beyaz Melek filmi

Oyuncu Kadrosu

Beyaz Melek filminin oyuncuları şu şekildedir;

Beyaz Melek filmi

Beyaz Melek Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu