Yerli Kadın Ünlüler

Beste Kökdemir Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Beste Kokdemir kimdir Fotograflari 15
Tam adı: Beste Kökdemir
Doğum tarihi: 29 Ağustos 1993
Doğum yeri: Sinop / Türkiye
Boyu: 1,68 m
Ailesi: Derya Kökdemir
Burcu: Başak
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2012 yılından bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Beste Kökdemir kimdir? 2019 yılında yayınlanmaya başlayan ve en hızlı popülerleşen Her yerde sen adlı dizide Eylül Gündüzeli rolüyle karşımızda olan Beste Kökdemir’in biyografisiyle karşınızdayız.

Beste Kökdemir, 29 Ağustos 1993 tarihinde Sinop, Türkiye ‘de dünyaya geldi. Eğitimini, liseye kadar Sinop’ta devam etti. İstanbul’a Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde okumaya geldi. Ancak bu bölümde 1 sene okudu ve daha sonrasında Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünde okuyor.

İstanbul’a okumak için geldiği ilk günlerde , İstanbul’daki hemen hemen bütün cast ajanslarına fotoğrafını vermiş. Bir çok deneme çekimine gitmiş. Bu sayede oyunculuk için atılımlarına bu şekilde başlamış oldu. Talih ise ona 2012 yılında oyunculuk için şans vererek vurdu.

Oyunculuk kariyerinin ilki olan ve 2012 yılında yayınlanmaya başlayan baş rollerinde Derya Alabora,Yetkin Dikinciler, Mustafa Uğurlu ve İdil Fırat‘ın yer aldığı Çıplak Gerçek adlı dizide Hazal rolüyle başladı.

2014 yılında da Not defteri aldı diziyle ikinci kez oyunculuk deneyimini tattı. Bu dizideki karakteri Selin ile zengin ama paraya değer vermeyen genç kız rolüyle izleyici karşısındaydı.

Beste Kökdemir , bir yıl sonra 2015‘de Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Açelya rolüyle karşımızdaydı. Bu dizide rol alan diğer oyuncular ise Şükrü Özyıldız,Bensu Soral,Büşra Develi,Dilan Çiçek Deniz,Melisa Şenolsun‘du.

2016 yılında Poyraz Karayel adlı yine popüler dizide Selin karaca rolüyle karşımızdaydı. 2016 yılında da Muhteşem Yüzyıl Kösem ‘de Meleksima karakterine hayat verdi. 2017 yılında da 7 Yüz adlı dizide İrem karakterine büründü.

2018 yılına gelindiğinde ise Kalbimin Sultanı adlı dizide Bezmi-Alem ile karşımızdaydı. 2019 yılında da her yerde sen adlı dizide Eylül Gündüzeli karakterine hayat verdi.

Şimdiye kadar 2012 yılından bu yana neredeyse her yıl bir projede yer aldı. Henüz bir beyazperde deneyimi yok. Ama çok yakında sineme filminde de rol alacağına inanıyoruz. Her yıl bir projede yer alarak zaten oyunculuğunu pekiştirmeye devam etmekte. Aynı zamanda doğal güzelliğiyle de iyice dikkatleri üzerine çekiyor.

Beste Kökdemir’in Filmleri ve Dizileri

  1. 2012- Çıplak Gerçek / Hazal  (Dizi)
  2. 2014- Not Defteri / Selin Soral ( Dizi)
  3. 2015- Tatlı küçük yalancılar / Açelya (Dizi)
  4. 2015-2016- Poyraz Karayel / Selin Karaca (Dizi)
  5. 2016- Muhteşem Yüzyıl Kösem / Meleksima (Dizi)
  6. 2017- 7 Yüz / İrem (Dizi)
  7. 2018- Kalbimin Sultanı / Bezmi-i Alem ( Dizi)
  8. 2019- Her yerde sen  / Eylül Gündüzeli (Dizi)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Kaynak 1Google Araması

Hüseyin Kara

MaksatBilgi'de Genel Yayın Koordinatörüyüm . Aynı zamanda da MaksatBilgi'nin gelişimi adına, yazılarımla destek veriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu