Yerli Kadın Ünlüler

Beran Özel Kimdir?

instagram takipçi hilesi

beran ozel 7
Tam adı: Beran Özel
Doğum tarihi: 1994
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.65 m
Sevgilisi:
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2018 yılından bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Beran Özel kimdir? Beran Özel, 1994 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Küçüklüğünden beri tiyatro ve oyunculuğa karşı olan ilgisi bilinmektedir. Eğitim hayatını doğup büyüdüğü İstanbul’da tamamladıktan sonra 2019 yılında profesyonel olarak kariyerine başlamıştır.

Oyunculuğa olan ilgisinden küçük yaşlarından beri tiyatroyla uğraşan ve kendisini bu yönde geliştiren Özel, 2019 yılında ilk projesinde yer almıştır. 2019 yılında yayın hayatına başlayan Kimse Bilmez isimli dizide Ezgi isimli karakteri canlandırmıştır. Dizinin başrollerinde Keremcem ve Özgü Kaya yer almaktadır. 27 bölüm süren dizi 29 Aralık 2019 tarihinde final yapmıştır.

Deep Menajerlik bünyesine bağlı olarak kariyerini ilerletmeye hedefleyen Beran, henüz sektördeki en yeni isimlerden birisidir. Bu sebeple hakkında çok fazla bilgi yer almamaktadır.

Instagram hesabında oldukça aktif olan Özel, sık sık sevenleriyle etkileşim halindedir. 2020 itibarıyla 32.3 bin takipçisi vardır.

Özel, sevenleri tarafından yeni projesiyle merakla beklenmektedir.

Dizi ve Filmleri

  1. Kimse Bilmez – 2019

Videoları

Fotoğrafları

Eda Nurçin

12 Haziran 1997 İzmir doğumlu, Bursa'da büyüyen, İstanbul'da yaşayan, Sinema ve Televizyon mezunu bir editör. Aynı zamanda yeni ve geleneksel medya arasında arafta kalmış bir içerik üreticisi ve yönetmen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu