Film & Dizi Önerisi

Benden Ne Olur Filmi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Benden Ne Olur Filmi Konusu ve Oyuncuları.. Galası yeni yapılmış olan komedi türünde filmdir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

benden ne olur filmi konusu ve oyunculari3

Türkçe İsmi: Benden Ne Olur?
IMDb Puanı:
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 14 Ocak 2022
Yaş Sınırı: +6
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Murat Şensoy
Senarist: Murat Emre Kaman ve Emrah Kaman
Yapımcı: Med Yapım, CJ ENM, Ay Yapım
Yapım Şirketi:  Med Yapım ve Ay Yapım
Başrol Oyuncuları: Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu , Selin Şekerci, Elçin Afacan, Cem Belevi, Tarık Papuçcuoğlu, Vahdet Çakar, Ayşenur Yazıcı
Türü: Romantik-Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema Filmi

Benden Ne Olur Filmi Konusu

benden ne olur filmi konusu ve oyunculari4

İnternet fenomeni olarak bilinen aynı zamanda yazar olan İlker Kızmaz’ın eşi Aslı Türkel Kızmaz tarafından yazılan kitabın, film halidir. Kitabında ki konuların aynısı işlenmiştir. Aslı Türkel Kızmaz’ın kitabı uzun zamanlar boyunda trendler listesinde yer alırken filmden de beklenti çok yüksektir. Çekimleri kısa süre önce tamamlanıp filmin vizyon tarihi olarak 14 Ocak 2022 yılı belirlenmiştir. Med Yapım, Ay Yapım ve CJ Entertainment Türkiye ortaklığı ile birlikte beyaz perdeye taşınmıştır.

Yönetmen koltuğunda Murat Şensoy, kitabı uyarlarken ki değişikliklerde yani senarist koltuğunda ise Murat Emre Kaman ve Emrah Kaman vardır. Filmin müzikleri ise Tolga Çebi tarafından hazırlanmıştır. Başrol koltuğunda Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu otururken Selin Şekerci, Elçin Afacan, Cem Belevi, Tarık Papuçcuoğlu, Vahdet Çakar, Ayşenur Yazıcı gibi önemli isimlerde rol almaktadır.

benden ne olur filmi konusu ve oyunculari1

Filmin konusunda ise kendini arama yolundayken, kendini kaybeden Sertap Bal (Hazal Kaya)’nın hikayesini ele alıyor. “Normal kadınların da hayatı kitap olacak kadar eğlenceli ve ilgi çekici olabilir” cümlesi filmin ve kitabın baş cümlesi diyebiliriz. Sertap aslında tüm kadınların sesi olurken, her kadınında kendinde bir şeyler bulabileceği bir karakteri oynuyor. 28 yaşına gelmiş olan Sertap Bal karakteri hâlâ kendini bir kalıba sığdıramayan, istediği şeyler hakkında sürekli fikir değiştiren ve kimlik arayışında olan genç bir kadındır.

Ablası Harika Bal’ın (Nur Fettahoğlu) evini yakması ve evsiz kalmasıyla Sertap’a büyük hakaretlerde bulunur. Senden hiç bir şey olmaz diyen ablasına inat edinen Sertap ”Benden Ne Olur?” sorusuyla yola çıkar ve kendine söz verir. Savrulan hayatını tutmaya başlar ve hayatını düzene koyacağına söz verir. Aşk, kalp kırıklıkları, başarıları başarısızlıklar ile dolu macerası filmin konusu olarak geçer.

Benden Ne Olur Filmi Oyuncuları

benden ne olur filmi konusu ve oyunculari2

Benden Ne Olur Filmi İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu