Yaşam

Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Yapılır?

instagram takipçi hilesi

Bekarlığa veda partisi, hem gelin hem de damat adaylarının en eğlendiği gündür. İki tarafın da arkadaşları ile doyasıya eğlencenin tadını çıkardığı bugünde çeşitli konseptler belirlenerek unutulmaz bir gün yaşanır. Bekarlığa veda yapmak istiyorsanız ve yaratıcı fikirlere ihtiyacınız varsa bu yazımız tam da size göre.

1. Mekan Seçimi

Bekarlığa veda partisi

Bekarlığa veda yapılırken ilk olarak mekanın doğru seçilmesi gerekir. Seçilen mekan konsept ile uyum sağlayabilecek kapasiteye uygun olmalıdır. Seçtiğiniz mekanda; karaoke ya da oyun gibi aktiviteler varsa gecenin daha keyifli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca seçtiğiniz mekanın alkollü mü yoksa alkolsüz mü olacağı da önemli detaylar arasında yer alır. Mutlaka seçeceğiniz mekanda ne gibi hizmetler olduğunu kontrol etmeniz gerekir.

Eğer bulunduğunuz şehirde deniz varda çok şanslısınız. Çünkü tekne tutarak keyifli bir parti yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceyi doruklarda yaşayabilirsiniz.

2. Konsept Belirleyin

Bekarlığa veda partisi

Bekarlığa veda partisi denildiğinde akla eğlenceli konseptler gelir. Hem sizin hem de arkadaşlarınızın hoşuna giden bir aktivite bulmanız gerekir. Belirlediğiniz konsepte uygun olarak atıştırmalıklardan hediyelere kadar her şeyi itina ile seçebilirsiniz.

Kadınlar arası eğlencelerde müstehcen ikramlıklar seçilebilir. Hediyelerde de muzip şakalar yapılabilir. Amaç, gelen konukların yüzünde sevimli bir gülümsemeye sebep olmaktır.

3. Bu Gece Eskileri Konuşmanın Gecesi

Bekarlığa veda partisi

Evlenmeden önce birçok aşk acısı çekmiş, defalarca terk edilmiş, onlarca kez ekilmiş olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın omzunda ağlayıp destek beklediğiniz günleri bir kez daha hatırlamanın tam sırası. Fakat bu kez gözyaşları sadece mutluluktan ve gülmekten akacak. Eskileri konuşup dalga geçeceğiniz bu günün tadını çıkartın.

4. Bekarlığa Veda Partisi: Direk Dansı Yapmanın Tam Sırası

bekarliga veda partisi 6

Bu gecenin sevimli yaramazlıkların gecesi olduğunu söylemiştik. Unutulmaz bir gün yaşamak için pole dance kursu almanız gerekir. Fakat bu dersi arkadaşlarınızla birlikte alırsanız eğlencenize eğlence katarsınız. Fakat eğer kursa yazılmak istemiyorsanız, YouTube’dan video izleyerek çeşitli dans figürleri öğrenebilirsiniz.

5. Müzik Seçimleri

Bekarlığa veda partisi

Bu gece en özel geceniz. En eğlenceli müziklerin gecesi. Arkadaşlarınız için mükemmel bir müzik listesi oluşturun ve başlayın gecenin tadını çıkarmaya. Unutmayın bu gece bağıra bağıra şarkı söylemek serbest!

6. Aşk- ı Memnu Behlül Maskesi

bekarliga veda partisi 4

Bütün kızlar hep bir ağızdan “Aaaa…” demişti Nihal’in arkadaşlarını gördüğünde. Kanal D’nin sevilen dizisi Aşk-ı Memnu’da Nihal’in arkadaşları bir kına gecesi organize etmişlerdi. Bütün kızlar Behlül maskesi yaptırmışlardı. Siz de arkadaşlarınız ile birlikte kullanabileceğiniz damadın fotoğrafının olduğu bir maske hazırlatarak bekarlığa veda partisi için sıradışı bir eğlence organize edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=0PcleWgHlCc

https://www.youtube.com/watch?v=ioLZnHDhmHE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu