Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar 2020

instagram takipçi hilesi

bedava internet kazandiran uygulamalar

Günümüzde teknolojinin artmasıyla internetin kullanımında bayağı bir artış olmuştur. Bu yüzden insanlar tarife seçerken sms ve dakikadan ziyade internetin ne kadar olduğunu baz alarak seçim yaparlar. Bu durumda operatörler arasında kampanyaların oluşmasına zemin hazırlamıştır. Her bir operatör bedava internet veren uygulamalar geliştirmiştir.

Bir çok insan tarifelerin ay sonu gelmeden internetleri yetmeyip ekstradan internet almak zorunda kalmıştır. Ama bedava internet veren uygulamalar sayesinde kullanıcılar operatörlerden memnun kalmışlardır.

Bedava İnternet Veren Uygulamalar Şunlardır:

 1. Türkcel Bedava İnternet Veren Uygulamalar
 2. Salla Kazan:  Bu uygulamadan yararlanabilmek için yapmanız gereken Digital Operatör uygulamasını telefonunuza indirmek. Hafta da bir gün bu uygulamaya giriş yaparak salla kazan butonuna tıkladıktan sonra telefonunuzu sallayın. Sonuç olarak bir sürü bedava internet kazanmış olacaksınız.
 3. Bip Uygulması: Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra giriş yapıyorsunuz. Bu uygulama da mesajlaşarak ve görüntülü konuşarak bedava internet kazanabilirsiniz.
 4. Yaani: bu uygulama bir çeşit arama motorudur. Bu uygulamadan internet kazanmak için 1 ay içinde bu uygulama üzerinden 20 defa arama yapmanız gerekmektedir.
 5. GNC: bu uygulama 26 yaş ve altı olan gençlere özel olan bir uygulamadır. Uygulamayı bedava telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan ÇATLAK bölümüne tıklıyorsunuz. Size internet hediye verecek haftanın 2 gününü seçiyorsunuz.  Sonuç olarak belirlemiş olduğunuz haftanın iki gününde hediye internet cebinizde olmuş olacak.
 6. Toplantıdayım: Bu uygulama sayesinde haftada 1 GB internet kazanabilirsiniz.
 7. Türk Telekom: Bedava internet veren uygulamalar saymakla bitmiyor.
 8. Türk Telekom müşterisiyseniz uygulamayı telefonunuza yükleyip tl yükleme işini banka kartı ya da kredi kartınızla yaptığınız takdirde bedava internet kazanma hakkına sahip oluyorsunuz.
 9. Eğer türk Telekom kullanıcıysanız akşam 21:00 ve sabah 09:00 saatleri arasında bedava internet hakkına sahipsiniz.  Size önerilen SELFY tarifesini kullanmak olacak.
 10. Vodafone:  Bedava İnternet veren uygulamalar arasında Vodafone  operatörünün de uygulamaları saymakla bitmez.
 11. Vodafone Yanımda Uygulaması: Bu uygulamayı her ziyaret ettiğinizde 250 MB internet kazanacaksınız.
 12. İnternet Avcıları: Bu uygulamada oyun oynayarak internet kazanıyorsunuz.
 13. Bir diğer bedava internet kazanma yollarından biri ise faturasız hatlar için 50 TL üzeri yükleme yaptığınız takdirde 2 GB internet kazanıyorsunuz.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu