Alışveriş RehberiYaşam

Bebek Güvenliği İçin Gerekli 8 Ürün

instagram takipçi hilesi

Birçok bebek ev kazalarında yaralanır ve genellikle evde çeşitli yaralanmalar ve küçük kazalar meydana gelir. Bebek güvenliği sadece açık havada sağlanmamalıdır. Bebeğinizi güvende tutmak için evde gerekli tüm önlemleri almalısınız çünkü bebeğiniz en çok orada vakit geçirecektir. Bebek güvenlik ürünleri ve özellikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Bebek Güvenliği İçin Gerekli 8 Ürün

Bebek Güvenlik Kamerası

bebek guvenligi icin gerekli sekiz urun1

Bebek güvenliği denilince akla ilk gelen ürünler elbette bebek güvenlik kameraları ve telsizlerdir. Ayrıca bebeğinizin odasını izlemek, uyuduğunda veya uyandığında anında haberdar olmak istiyorsanız kamera ve radyo seçeneğine sahipsiniz. Radyo, özellikle geceleri uyanırken de bir cankurtarandır.

Bebek Güvenlik Kapısı

bebek guvenligi icin gerekli sekiz urun2

Bebek güvenlik kapıları bebeğinizi yüksekten düşme riskinden, tehlikeli yerlere sıkışma riskinden ve mutfak gibi yanma riskinden bebeğinizin önüne bariyer görevi görerek korur. Güvenlik kapısı uzatma parçalarına sahiptir, kapıyı istediğiniz pozisyona göre ayarlayabilirsiniz.

Yatak Bariyeri

bebek guvenligi icin gerekli sekiz urun3

Beşik bariyerleri portatif ve tüm yataklara göre ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır. Bebeğin yataktan düşmesini önlemek için kullanılan yatak korkulukları, yatağı bebekle paylaşan ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca dilerseniz baza rayını bebeğinizin kendi yatağında da kullanabilirsiniz.

Çocuk Güvenlik Kilidi

bebek guvenligi icin gerekli sekiz urun4

Emniyet kilitleri bebek güvenliği için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Yavru köpeğinizin açabileceği çekmeceler, dolaplar ve fırınlar gibi eşyalarınızı kapatmak için çocuk emniyeti kullanabilirsiniz. Çift emniyet düğmeli kilit sayesinde çocuğunuzun çekmeceyi açmasını engelleyebilirsiniz.

Pencere Çocuk Kilidi

bebek guvenligi icin gerekli sekiz urun5

Pencere çocuk kilitleri, çocuklu bir evde olmazsa olmaz bebek güvenlik ürünlerinden biridir. Pencereler, özellikle küçük çocuklar için son derece tehlikeli alanlardır. Bebeğinizin sağlığı için pencereleri kilitle kapatmanızı öneririz.

Bebek Köşesi Koruyucu

bebek guvenligi icin gerekli sekiz urun6

Köşe koruyucular adından da anlaşılacağı gibi keskin çalışma masalarının, sehpaların, konsolların, TV dolaplarının, tezgahların köşelerine takılırlar. Bebeğin bu köşelere çarpması nedeniyle olası kazaları önlemek için köşe korkulukları kullanılır ve dayanıklı, esnek kauçuk malzemeden üretilmiştir.

Güvenlik Fileleri

bebek guvenligi icin gerekli sekiz urun7

Bebek güvenlik ağı özellikle merdiven ve balkonlarda bebek güvenliğini sağlamak için kullanılan ürünlerden biridir. Bu özellikle merdivenli evler için çok gerekli ve raftan aşağı sarkmaması için kullanabilirsiniz.

Dahili Güneşlik

bebek guvenligi icin gerekli sekiz urun8

Bebeğin arabadaki güvenliği de çok önemlidir. Güneşlikler, güneşi çocuğunuzdan uzak tutarak sıcaklığı düşüren ürünlerdir. Tüm araçlara uygun olup, güneşlikten çıkarılan vantuzlar sayesinde araç camına kolayca takılabilir.

Bebek Güvenliği İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu