Alışveriş Rehberi

Bayçelik, Lezzeti Tarladan Evlerinize Taşıyor

instagram takipçi hilesi

Hemen hemen herkesin yiyip de bir türlü bırakamadığı bir lezzet, ayçekirdeğidir. Sohbetlerinize ortak olan sunumlarda başı çeken bu lezzeti farklı kavrulma ve üretimiyle de tüketebilirsiniz. Az tuzlu, tuzlu veya özel soslu olarak üretilen çeşitleri bulunmaktadır. Ayçekirdeği üretiminde ülkemizin önemli bir markası haline gelen Bayçelik’te tüketicilerin talep ettiği çeşitleri özenle üretip, hijyenik koşullardan geçirerek sofralarınıza kadar ulaştırmaktadır.

Kurulduğu 1975 yılından bugüne kadar ülkede birçok noktaya lezzetlerini ulaştırma başarısını göstermiştir. Kabak çekirdeği ve ayçekirdeğinde her damak zevkine göre bir çeşidi bulunan Bayçelik’te ülkemizin bereketli topraklarından elde edilen lezzetler dünyaya açılan bir lezzet haline de gelmiştir.

Her İşlemde Kalite ve Hijyen

kabak cekirdek 1

Ayçekirdeğinin ve kabak çekirdeğinin tarladan başlayarak her aşamasında kalite ve hijyenden yana bir tercih yapılır. Bayçelik, ekim zamanından itibaren ürünlerine hasadına kadar olan süreçte en iyi koşulları oluşturarak korur. Ürünlerin hasat zamanı, son teknoloji cihazlar yardımıyla ürünler toplanır.

Son teknoloji ve yine hijyen koşulları üst seviyede kurulu olan üretim tesislerinde toplanan ürünler çeşitlerine göre ayrılır. Burada müşterilerin talep ettiği, tuzlu, tuzsuz veya kavrulmuş gibi seçeneklere göre bir işlemden de geçirilirler. Özel makinelerle ayıklanarak el değmeden paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Sofralarınıza ulaşana kadar tazeliğini ve lezzetini koruyan ürünler ile sohbetlerinize en iyi ortak olacak bir lezzet ikramı oluşturabilirsiniz.

Hayran Olacağınız Tazelikte Lezzetler

Sofralarımızda sadece ikramlık olarak da yer almayan bu lezzetler ile unlu mamüller yapılabilir ya da salata gibi lezzetler içinde tercih edilebilir. Ekmeklerde, poğaçalarda, simitlerde ayçekirdeği veya kabak çekirdekleri ile birlikte çok daha farklı lezzetler elde edilir. Vitamin değerleri ve protein bakımından zengin olmasıyla da sağlığınız için oldukça iyi bir tercih olmaktadırlar.

Bayçelik’te ayçekirdeği olarak Denizli Ay çekirdeği ve Çivril Ay Çekirdeği çeşitleri bulunur. 6 mm ayçekirdeği, 6,5 mm ayçekirdeği, 7 mm ayçekirdeği, 7,5 mm ayçekirdeği, 8 mm ayçekirdeği ve siyah ile beyaz elekaltı ayçekirdeği gibi özel isteklere göre ayrımları vardır. Kabak çekirdeği ise tuzlu ve tuzsuz olarak çeşitlere sahiptir. Uzmanların özellikle her gün tüketiminin önemli olduğu kabak çekirdeğinde magnezyum içeriği zengindir. Kabak çekirdeğini de dilerseniz ekmek yaparken veya diğer unlu mamüllerde tercih edebilirsiniz.

Türkiye’nin Büyüyen Ayçekirdeği Markası Bayçelik!

Üretime başladıkları 1975 yılından itibaren ayçekirdeği sektörünün gelişen markası olan Bayçelik’te günümüzde yıllık 15 bin ton üretim yapacak kapasite sağlanmıştır. Zamanın en son teknolojik cihazları ile üretimine destek sağlayan ve ürünleri en naturel halleriyle tarlalardan alan Bayçelik, hiçbir zaman müşteri memnuniyeti, kalite ve hijyen anlayışından vazgeçmemiştir.

Ayçekirdeğinin kalbi olarak nitelendirilen Çivril’den sadece Türkiye’ye değil dünyaya da bu lezzetleri ulaştırmaktadır. Türkiye’nin büyüyen markası Bayçelik ürünlerini toptan ayçekirdeği gibi taleplerle sipariş verebilir ve bu lezzetin daha da yayılmasında aracı olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu