Film & Dizi Önerisi

Barbarians Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Netflix yepyeni bir diziyi duyurdu. İzleyecek dizi bulamadıysanız ya da artık yeni ve farklı bir şeyler seyretmek istiyorsanız Barbarians tam size göre. Barbarians dizisi, Almanya yapımı. Savaş dizilerinden hoşlanan kişilerin beğeniyle karşılayacağı yapımın ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor. Gerilimli fragmanı seyrettiyseniz 6 bölümün su gibi geçip gideceğini de fark etmişsinizdir. Bu yazımızda Barbarians dizi konusu ve oyuncuları hakkında bilgi vereceğiz.

Barbarians Dizi Konusu ve Oyuncuları

Barbarians dizi konusu ve oyuncuları

İlk bölümü 23 Ekim tarihinde yayınlanan Netflix dizisi MS 9. yüzyılda geçiyor. Milattan sonra 9. yüzyılda Teutoburg Ormanı Savaşı meydana gelmişti. Germen savaşçılarının Roma’nın kuzeye gelmesini durdurduğu bu savaşın ana tema olarak geçtiği dizide 3 kişinin hayat hikayesi anlatılıyor.

Birbirinden farklı bu 3 kişinin hayatları ve savaş sırasında yaşanan olaylar dizinin izlenmesinin en önemli sebepleri arasında yer alıyor. Barbarians dizisinin fragmanından anlaşılan bir önemli detay daha var ki; dizinin görselliğinin ve ses kalitesinin hayli yüksek olmasıdır.

Heyecanı doruklarınızda hissederken soluksuz izleyebileceğiniz bir dizi arayışı içindeyseniz Barbarians sayesinde unutulmaz dakikalar yaşayacağınızı garanti edebiliriz.

Barbarians Dizi Oyuncuları

Barbarians dizi konusu ve oyuncuları

Barbarians dizisinin oyuncu kadrosu geniş. Her oyuncu oynadığı karakteri çok iyi şekilde yansıtıyor. Bu sayede diziyi izlerken kendinizi savaş sahnelerinin içinde hissedeceksiniz. İşte oyuncular:

Gaetano Aronic: 57 yaşındaki İtalyan oyuncu daha önce Malena, Sicilya, Before The Night veThree Days of Anarchy gibi birçok filmde rol aldı.

Bence Ferenczi: Daha önce Red Sparrow, Midsommar, Terminatör ve The King filmlerinde oynamıştır.

Jeanne Goursaud: 24 yaşındaki Almanya’lı oyuncu Jeanne Goursaud; 15:17 Paris TreniCharlottes Welt – Geht nicht, gibt’s nicht ve Simon Says Goodbye to His Foreskin gibi filmlerde rol almıştır.

Tibor Milos Krisko: Tibor Milos daha önce Gemini Man, Terminatör ve Don’t Breathe filmlerinde rol almıştır.

Jeremy Miliker: Dizinin yetenekli ve sevimli karakterlerinden olan Jeremy Miliker henüz 12 yaşında olmasına rağmen başarısı ile adından söz ettiriyor. Jeremy daha önce M – A City Hunts a Murderer ve Barbarians isimli TV şovlarında tanınmaya başlamıştır.

Laurence Rupp: 33 yaşındaki Avustralya’lı Laurence Rupp, On üç gün içinde öleceksin, The Dreamed Ones, Gecenin En Uzun Saati, Dad’s Dead gibi yapımlarda da rol almıştır.

Bunun yanı sıra dizinin oyuncuları şunlardır:
Barbarians
  1. David Schütter – Folkwin Wolfspeer
  2. Bernhard Schütz – Segestes
  3. Eva Verena Müller – Irmina
  4. Sergej Onopko – Hadgan
  5. Florian Schmidtke – Talio
  6. Nicki von Tempelhoff – Segimer
  7. Matthias Weidenhöfer – Golmad
  8. Marlon Boess – Luco
  9. László Demény – Claudius

Dizi ile ilgili videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu