Film & Dizi Önerisi

Banliyö Çocukları 2 Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Banliyö Çocukları 2 Film Konusu ve Oyuncuları! Banliyö Çocukları 2 filmi, 27 Eylül 2023 günü film severlerin beğenisine sunulmuş olan suç ve dram temalı bir sinema filmidir. Filmin başrollerinde Kery James, Jammeh Diangana ve Chloé Jouannetds yer alıyor. Filmin orijinal adı “Banlieusards 2” dir.

Fazla zaman kaybetmeden Banliyö Çocukları 2 filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Banliyö Çocukları 2 film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Banliyö Çocukları 2
Orijinal İsmi: Banlieusards 2
İngilizce İsmi: Street Flow 2
Türkçe İsmi: Banliyö Çocukları 2
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2023
ilk vizyon tarihi: 27 Eylül 2023
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Leila Sy, Kery James
Senarist: Kery James
Yapımcı: Toufik Ayadi
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Kery James, Jammeh Diangana, Chloé Jouannetds
Türü: Suç, Dram
Yapım Ülkesi: Fransa
Kanal: Netflix

Banliyö Çocukları 2 Film Konusu

Sık sık başını belaya sokan bir lise öğrencisi olan Noumouke, lüks bir otomobili kullanan ve cebinde ciddi bir miktar para taşıyan Demba’ya derin bir saygı duymaktadır. Anneleri Hatice, babaları uzun bir süre önce hayatlarını kaybettiği için sağlık sorunlarıyla boğuşmaktadır ve bu durum Noumouke’u endişelendirir. Soulaymann ise her gün Paris’teki okuluna gitmektedir ve ardından banliyölerde yaşayan küçük çocuklara ders vermek için geri dönmektedir.

Soulaymann, hükümeti desteklemekte ve inandığı doğru değerlere karşı cesurca duruş sergilemektedir. Ayrıca, devletin en savunmasız vatandaşlarını göz ardı ettiğini savunan Lisa ile bir tartışma için hazırlanmaktadır. Bu ikisi, birlikte zaman geçirmelerine neden olur. Noumouke ise beden eğitimi sırasında bir kavga esnasında kazara bir öğretmene zarar verdiği için okuldan uzaklaştırılır.

Banliyö Çocukları 2

Dembe’den para talep eder. Ancak Dembe ona para kazanmanın alternatif bir yolunu bulmasını önerir. Bu nedenle, Noumouke ve bir sınıf arkadaşı, Dembe’nin rakip uyuşturucu satıcısının evine girip büyük miktarda para çalmaya karar verirler. Ancak işler kötüye gitmeye başladığında, Khadijah felç geçirir ve film dramatik bir şekilde sona erer. Dembe, annesiyle yeniden anlaşabilecek mi? Noumouke’un durumu daha da kötüleşecek mi? Soulaymann, ailesiyle uyum sağlama ve okulda başarılı olma dengelemesini başarabilecek mi?

Banliyö Çocukları 2 filminin yönetmen koltuğunda Leila Sy ve Kery James oturuyor. Senaryosunu ise Kery James kaleme aldı. Filmin başrollerinde Kery James, Jammeh Diangana ve Chloé Jouannetds yer alıyor. Filmin yapımcılığını Toufik Ayadi yapıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Banliyö Çocukları 2 filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Banliyö Çocukları 2 Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Banliyö Çocukları 2 filmi, 27 Eylül 2023 günü seyirci ile buluştu.

Banliyö Çocukları 2

Oyuncu Kadrosu

Banliyö Çocukları 2 filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Kery James – Demba Traoré Karakteri
  • Jammeh Diangana : Soulaymaan Traoré Karakteri
  • Bakary Diombera – Noumouké Traoré Karakteri
  • Chloé Jouannet – Lisa Crèvecœur Karakteri
  • Kani Diarra – Khadijah Karakteri
  • Sana Sri – Hakima Karakteri

Banliyö Çocukları 2 Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu