İlişki KonularıYaşam

Balık Burcunun Özellikleri

instagram takipçi hilesi

20 Şubat ve 20 Mart doğumlu olanlar balık burcudur. Duygusallığı ile bilinen balık burçlarının en sevdiği çiçekler inci çiçeği, zambak, papatya ve beyaz güldür. Kestane ağacı, meşe ağacı ve dut ağacının da şansına inanmaktadırlar.

  • Element: Su
  • Yönetici: Jüpiter
  • Uğurlu Renk: Yeşil
  • Şanslı Sayısı: 3
  • Şanslı Günü: Perşembe

balik burcu ozellikleri4

Balık Burcunun Kişisel Özellikleri

Burçlar arasında en sabırlı burçlardandır. Eli açık, duyarlı ve duygusal olmak onu belirgin eden en önemli özelliklerdendir. Yalan söyleme yetenekleri çok gelişmiştir. Fakat bu özelliklerini çok fazla kullanmazlar. Dürüst, vicdanlı ve sadık insanlardır. Girdikleri her ortama hemen uyum sağlayabilirler. Hayatlarının, bir hayal dünyasında olduğunu düşünürler.

Dış etmenler çok çabuk motivasyonlarını düşürdüğü gibi kendi hayal dünyalarına da hemen dönebilirler. Akıllı ve kurnaz insanlardır. Sakin kişiler olmasından kaynaklı genelde tartışmalara girmezler. Bunun yerine tek başlarına kaldıklarında konu için gözyaşı dökerler. Kırılgan gözükseler de güçlü insanlardır. Sinirleri hassas insanlar olup, dayanıksız bir yapıları vardır. Melankolik yaşarlar.

Kafalarında takıldıkları bir olay yâda durum varsa onu düzeltene kadar etrafındaki insanlardan kopuk yaşarlar. Uyku düzeni konusunda çok sorun yaşarlar. Uyku düzenleri hemen bozulabilir. Yaşanılan olaylarda tarafsız kalamazlar. Fakat empati yapma yetenekleri gelişmiştir. Aynı zamanda psikologlara en çok giden burçlar arasında balık burcu vardır.

Balık Burcunun Fiziksel Özellikleri

Genelde kısa boylu ve kısa bacaklı insanlardır. Soğuk tenleri vardır. Açık renk gözleri vardır. Genelde uykulu bakarlar. Kilo almaya meyilli bir metabolizmaya sahiptirler. Gözleri genelde nemlidir. Balık etli insanlardır. Genelde her konuya ağladıkları için göz kısımları erken yaşlanabilir.

balik burcu ozellikleri1

Balık Burcu İş Hayatı

Balık burçları sürekli olarak kendi dünyalarında yaşarlar. Bu yüzden hayal dünyaları ve yaratıcılıkları gelişmiştir. Ofis çalışması onlar için uygun olmayacaktır. Aynı zamanda etrafında fazla insan olması da iş konusunda dikkatini dağıtır. Kendisini hiçbir iş için yeterli görmemekle beraber sürekli arayıştadır. Duygusal, merhametli ve yaratıcılığı ile bilinebilirler. Yazarlık, tiyatro, müzik, bestekarlık, gibi meslekler balık burçları için uygundur. Yardımsever olarak bilinen balık burçları için öğretmenlik, ana okulu öğretmenliği gibi meslekler de uygundur.

balik burcu ozellikleri2

Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık burçları aşk hayatında da oldukça duygusallardır. Kırılgan yapılarından kaynaklı, narin ve çabuk incinirler. Durgun ve sakin olmalarından kaynaklı huzurlu insanlardır. Duygularını paylaşmayı seven ve buna önem veren kişilerdir. Genelde imkansız aşkları seçip, acı çekerler. Aslan, kova ve oğlak burçlarıyla anlaşamazlar. Doğru ilişki için akrep burcunu seçebilirler.

Yükselen Balık Burcu Özellikleri

Yükselen balık burçları, normal burcunuzla kıyaslandığında sizi zorlayabilir. Zıt özelliklere sahip iki burca sahip kişilerde, balık burcu daha baskın olacaktır. Duygusallık konusunda günlük hayatta sürekli olarak gözleri dolu gezebilirler. Aynı zamanda kendi iç dünyalarında yaşadığı hayal dünyasına, karışılmasından hoşlanmazlar. Yükselen burcunuzu hesaplamak için, doğum saatinizi biliyor olmanız gerekiyor.

Balık Burcu ile ilgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu