Yerli Kadın Ünlüler

Bahar Seviş Kimdir?

Survıvor Bahar Seviş Kimdir?

instagram takipçi hilesi

bahar sevis 1
Tam adı: Bahar Seviş
Doğum tarihi: ??. ??. 1996
Doğum yeri: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Boyu: 1.7 m
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Oyuncu, Sporcu
Aktif Yılları: 2017 yılında bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Bahar Seviş Kimdir? Bahar Seviş, 1996 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti‘nde dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini Girne Amerikan Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü‘nde tamamlamış ve 2019 yılında mezun olmuştur.

2018 yılında Ankara’da organize edilen “14. Küçük Hanımlar Küçük Beyler Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali”nde , Girne Amerikan Üniversitesi Oyunculuk Bölümü öğrencileri ile birlikte 29 Nisan – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında “Ormandaki Sürpriz” isimli oyun ile sahneye çıkmıştır.

Bahar Seviş, 25 Nisan 2018 günü yönetmenliğini Levent Suner‘in yaptığı İtalyan yazar Dairo Fo‘nun kaleme aldığı “Kadın Oyunları” isimli tiyatro oyunu ile Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü‘nün sahnesinde Girne Amerikan Üniversitesi Oyunculuk Bölümü öğrencileri ile birlikte sahneye çıkmıştır.  Aynı zamanda yoga, fitness ve pilates eğitmenliği de yapmaktadır.

Survivor Bahar Seviş

Seviş, 18 Ocak 2021 günü yayınlanan bölümde “Survıvor 2021” yarışma programına yedek yarışmacı olarak katılmıştır. Seviş ile beraber yarışmaya Baran Köse, Duygu Serap Salman ve Sergen Bayar da dahil olmuştur.

Ünlüler takımında yarışmaya başlayan Bahar Seviş‘ın takım arkadaşları arasında Sergen Bayar, Barış Özbek, Merve Aydın, Öykü Çelik, Hayrettin Karaoğuz, Batuhan Karacakaya,  İlayda Şekerİsmail BalabanCemal Hünal, Melis Sezer ve Meryem Kasap yer almaktadır.

Survıvor 2021 yarışmasının gönüllüler takımında ise Duygu Serap Salman, Baran Köse, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Sancakay Ilım Morgül, Steven Salam, Aleyna Kalaycıoğlu, Yiğit Poyraz, Yunus Emre Karabacak, Sena Özdemir ve Hanzade Ofluoğlu  gibi isimler yer almaktadır.

Survıvor 2021 yarışma programı hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için “Survivor 2021 Kadrosunda Kimler Var?” adlı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca yukarıda yer alan yarışmacı isimlerine tıklayarak ilgili yarışmacı biyografisine direkt olarak gidebilirsiniz..!

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu