Film & Dizi Önerisi

Baba Yadigarı Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi
Baba Yadigarı Film Konusu ve Oyuncuları..! Baba Yadigarı filmi, film severler ile buluşmuş olan komedi temalı bir sinema filmdir. Tam vizyon tarihi bilinmemektedir. Başrolde Sude Zülal Güler, Anıl Tetik ve Durul Bazan birlikte rol alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Baba Yadigarı filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Baba Yadigarı film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Baba Yadigarı filmi
Orijinal İsmi:
Baba Yadigarı
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı:
ilk vizyon tarihi: Tam vizyon tarihi bilinmiyor
Yaş Sınırı: 
Süre:
Yönetmeni: Cüneyt İnay
Senarist: Cüneyt İnay
Yapımcı:
Yapım Şirketi: Juli Sanat Production
Başrol Oyuncuları: Sude Zülal Güler, Anıl Tetik, Durul Bazan
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Baba Yadigarı Film Konusu 

Eski denizcilerden bir tanesi olan Yakup dede, torunu Cavidan ile birlikte yaşamaktadır. Rahmetli kızından ona yadigar olarak kalan Cavidan, ile dedesi arasında sıkı bir bağ vardır. Yakup dede şeker hastasıdır. Hastalığı da baya bir ilerlemiştir.

Yakup dede yemek yemeyi de çok sever. Cavidan’ın tüm çabalarına rağmen, ona yasak olan yiyecekleri sinsice yer. Yakup dedenin Çiçek ve Irmak adında iki kızı daha var. İkisi de evlidir. Damatlar Şefik ve Serkan, sık sık iş yaptıkları gerekçesiyle dedeleri Yakup’tan zorla para koparmaya çalışırlar.

Damatlar parayı alamayacağını anlar. Bu yüzden anlaşmalı kuryeyi kullanarak Yakup dedeye zehirli dürümü yemesi için bir tuzak kurarlar. Kurye dürümü teslim ettikten sonra Yakup dedenin ölüm haberi gelir. Sadece düşünmedikleri bir şey olur. Yakup dedenin vasiyetinde evinin bahçesine gömülmek istediğini söylemiştir.

Yakup dede, evin bahçesine gömülür ve damatların evi satma işi suya düşer. Cavidan ve sevgilisi Kaya, damatların tuhaf hareketlerinden şüphelenir ve oyun oynamaya başlar. Evin çeşitli yerlerine kameralar yerleştirirler. Sonunda damatların cinayet işlediği ortaya çıkar.

Filmin hikayesi oldukça ilginç. İki damat bir eve çökmek için ailenin en büyüğü olan Yakup dedenin ölümüne sebep olur. Fakat eve yine sahip olamazlar. Çünkü torun Cavidan’ın sevgilisi cinayet bürosunda görevli bir polistir. Yakup dedenin ölümünde bir enteresanlık olduğunu sezer ve araştırmaya koyulurlar.

Aileniz ile birlikte rahatça izleyebileceğiniz Baba Yadigarı filminin başrollerinde Sude Zülal Güler, Anıl Tetik ve Durul Bazan birlikte yer alıyor.

Baba Yadigarı Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Baba Yadigarı filmi, tam olarak hangi tarihte vizyona girdiğine dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Baba Yadigarı filmi

Oyuncu Kadrosu

Baba Yadigarı filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Sude Zülal Güler – Cavidan Karakteri
  • Sinan Beginer – Yakup Dede Karakteri
  • Anıl Tetik – Kaya Karakteri
  • Durul Bazan – Damat 1 Karakteri
  • Zeynep Gülmez
  • Ali Rıza Tanyeli – Damat 2 Karakteri
  • Gözde Demirtaş

Baba Yadigarı filmi

Baba Yadigarı Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu