Girişimcilik ve İşletme

Az Sermayeli İş Fikirleri Nelerdir? Yenilikçi Ve Özgün İş Fikirleri

instagram takipçi hilesi

Kariyerinizi kontrol etmeye ve kendi işinizin patronu olmaya hazır mısınız? Günümüzde her zamankinden daha kolay bir trend bularak bunu girişim haline getirebilmek oldukça kolay.

az sermayali is fikirleri

Sizde düşük sermayeli iş fikirleri ile kendi işinizi kurabilir ve para kazanabilirsiniz. Fakat bu işlerin çoğu için bilgi ve tecrübe gerekmekte. İlk olarak bu işler hakkında bilginiz ya da deneyiminiz var ise bu fikirleri hayata geçirmekte zorluk yaşamazsınız. Bilgi ve tecrübe yok ise eğitim alarak sizde başlayabilirsiniz.

Az Sermayeli İş Fikirleri Nelerdir?

Instagram Uzmanı – Instagram Danışmanlığı

instagram danismanligi

Instagram’ın her geçen gün artan popülerliğine rağmen, birçok markalar Instagram’ın markalar için ne kadar değerli olduklarını bilmezler. Sosyal medya ve pazarlamada geçmişiniz, fotoğrafçılık ve Instagram’a tutkunuz var ise, danışmanlık şirketi kurarak diğer işletmelerin içeriğini iyileştirilmesine ve gelişmesine yardımcısı olurken para kazanmanın en iyi yolu olabilir.

Çocuk Dostu Uygulamalar

cocuk dostu uygulamalar

Çocuklarınız gelecekteki müşleriniz olabilir.Bu sebeple onların sadakatini kazanmak kötü bir fikir olmayabilir. Çocukların dörtte üçü en az bir mobil cihaza erişiyor. Bu durum, yalnızca çocuklar için ürünler oluşturulabilir ya da uygulamalar tasarlayarak düşük sermayeli bir iş kurabilirsiniz.

Sağlık Danışmanı

saglik danismanligi

Bağımsız bir sağlık danışmanı olarak, tasarruf etmek ve verimliliği arttırmak adına çözümler uygulamaya yardımcı olmak için hastaneler, terapist ofisleri gibi kuruşlar için veri analizleri ve yönetim analizleri sunabilirsiniz. Eğer bir pazarlama ya da ekonomi diplamanız var ise onu kullamak için doğru bir fırsat olacaktır.

Gıda Kamyonları

gida kamyonlari

Düşük sermayeli iş fikirleri arasında en fazla getirisi olan bir girişim olacaktır. Bir kamyon sahibi olmak restoran açmak ile kıyaslandığı zaman daha ucuz bir yatırımdır. Mobi Much kurucusuna göre, gıda kamyonlarının bozulma durumu sadece yüzde 10 ile 20 arasındadır. Doğru ekip ve harika yemek tarifleri ile para kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu