Yerli Kadın Ünlüler

Aysu Varol Kimdir?

instagram takipçi hilesi

aysu varol 10
Tam adı: Aysu Varol
Doğum tarihi: 
Doğum yeri: Bursa / Türkiye
Boyu: Bilinmiyor
Ailesi:Bilinmiyor
Eşi: Bilinmiyor
Çocuk (ları): Bilinmiyor
Mesleği: Model, DJ
Aktif Yılları: Bilinmiyor
youtube-chanel

Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Aysu Varol kimdir? Aysu Varol, İzzet Yıldızhan ile mesajlaşmalarını paylaşarak magazin dünyasına oturan DJ’dir. Sosyal medyada çok fazla takipçiye sahip olsa da özel hayatı ile ilgili birçok konu bilinmemektedir.

Aysu Varol’un doğum tarihi ve doğum yeri bilinmemektedir. Ancak, özel hayatına dair sosyal medya paylaşımları dikkate alındığında sevgilisinin olduğu görülür. Sevgilisine yemek yaptığı görüntüleri internetten paylaşan Varol, birlikte eğlenceli hikayeler de çekmiştir.

Aysu Varol, sık sık spor yapmaktır. Bir spor salonuna üyeliği vardır. Sık sık salona giderek vücudunu ideal forma sokmak için çalışmaktadır. Güzel fiziği ve düzgün hatları düzenli spor yapışından kaynaklanır.

Aysu, dövmeleri çok sevmektedir. Bu nedenle göğsüne, boynuna ve koluna dövme yaptırmıştır. Yaptırdığı dövmeler Aysu’yu temsil eden özel sembollerdir. Ayrıca, dudak üstünde piercing vardır.

Aysu Varol, estetiğe ya da botoks uygulamasına karşı  değildir. En bilinen botoksu dudakları üzerindedir. Dudaklarına silikon yaptırarak dolgun bir görünüm kazanmıştır.

DJ’Lik yapmak üzere şehir şehir gezer. Genellikle otellerde çıkarak hayran kitlesine gösteri yapar. Hem şık giyimi hem de başarısı ile adından söz ettirmeyi başarır. Özellikle sosyal medya üzerinde kendisine birçok pozitifi yorum vardır. Hayranları genellikle kendisinin “bebek gibi” olduğunu söylemektedir.

Ancak, seveni olduğu kadar eleştireni de çok fazladır. Fotoğraflarına bazı insanlar kırıcı ya da eleştirel bir tutumla yaklaşmaktadır.

Hayvanları çok sevmektedir. Bu nedenle hem evindeki hem de dışarıdaki kedi – köpeklere karşı sevgiyle yaklaşmaktadır.

İzzet Yıldızhan ile mesajları uzun süre gündeme oturmuştur. Özellikle ünlülerin mesajlarının ifşa edilmesi son zamanlarda oldukça popülerdir. Aysu Varol da ünlüleri ifşa eden kişilerden bir tanesidir. İzzet Yıldızhan ile mesajları son derece ilgi çekmiştir. İzzet Yıldızhan bir süre Aysu Varol’a mesaj attıktan ve karşılık alamadıktan sonra sosyal medya hesabından engellemiştir.

Olaylar da tam olarak bu noktada başlamıştır. Aysu Varol, engellenmesinin üzerine “böyle yazıp yazı neden engellersiniz ki? demiştir. Asıl önemli olan konu ise Aysu’nun “mesajların devamını paylaşsam yüzüne tükürürler” demesidir. Hayran kitlesi mesajların üzerine çok ilgi göstermiş, devamını görmek istemiştir.

İnstagram’dan başlayan mesajlar Whatsapp’tan devam etmiştir. İzzet Yıldızhan, Aysu Varol’u ofisine davet etmiştir. Tanışma maksatlı çağırdığını söylese de Aysu bu durumun pek hoş olmadığını belirtmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu