İlişki Konuları

Ayrılmak İsteyen Erkek Davranışları Nasıl Olur?

Erkeklerin davranışları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bilgi verici bir yazı

instagram takipçi hilesi

Ayrılmak isteyen erkek, bir kadın gibi açık açık konuşamaz. Bunun yerine hareketleri ile kendini belli etmeye, kadının kendisini anlamasını sağlamaya çalışır. Fakat, özellikle uzun ilişkilerde, kadınlar erkeklerin bu tavrını gelip geçici olarak düşünür.

Kadınlar için yorucu ve soru işaretleri ile dolu olan erkeklerin davranışları uzun süre bütün can sıkıcılığı ile devam edebilir. Erkek arkadaşınız sizi terketmeden, bu yazıyı okumalısınız.

1- Soğuk Davranır

ayrılmak isteyen erkek davranışları nasıl olur?

Erkekler, ayrılmak istediklerinde karşısındaki kadının kahin olmasını bekler. İçinden sevginin bittiği, artık rutine giren ilişkinin başladığı sırada, kadının anlamasını ve “bitti” demesini isterler. Fakat hiçbir ilişki konuşmadan, tartışmadan bitmez. Eğer erkek ayrılmak isterse soğuk davranır, elinizi tutmaz, öpmez ve sarılmaz. İlk işaret kesinlikle budur.

2- Anlayışsız Davranır

ayrılmak isteyen erkek davranışları nasıl olur?

Ayrılmak isteyen erkek tavırları arasında anlayışsızlık hakimdir. Sizi anlamaz, duygularınızı anlamaz, kavga etmenizi, sevmenizi, üzülmenizi kısacası hiçbir şeyi anlamaz. Onu karşınıza alıp konuşmak isteseniz bile duvara anlatıyormuşsunuz gibi davranır.

3- Geç Cevap Yazar

ayrılmak isteyen erkek davranışları nasıl olur?

Erkeklerin “zamanım yok” yalanlarına inanmamalısınız. Zaman bulunmaz, yaratılır diye çok doğru bir söz vardır. Erkek arkadaşınız gün içinde evde oturduğu halde ya da arkadaşları ile dışarıda olduğu halde 5 saatte bir cevap veriyorsa bunun sebebi zaman bulamamak değildir. Bu büyük bir bahaneler zincirinden ibarettir. Elbette zaman zaman geç cevap yazabilir, fakat günümüzde telefonuna 5 saat boyunca bakmadan durabilen insan evladı yoktur.

4- Buluşmak İstemez

ayrılmak isteyen erkek davranışları nasıl olur?

Buluşmak istememek en yaygın ayrılmak isteyen erkek davranışlarındandır. Buluştuğunda size ısınmaktan ya da sizin onun tavırları karşısında tartışma çıkaracağından korkar. Karşınıza çıkıp konuşmaktansa sizden saklanmayı, kaçmayı tercih eder.

5- Bahanelerin Arkasına Sığınır

ayrılmak isteyen erkek davranışları nasıl olur?

Sizin önerdiğiniz her şeye karşı bir bahanesi vardır. “Buluşalım” dersiniz, “hastayım” der, “mesajlaşalım” dersiniz “mesaj yazmayı sevmiyorum” der. Kısacası onda bahaneler tükenmez. Eğer biraz sabırlı bir insansanız bu saçma bahanelere karşı uzun süre dayanabilirsiniz.

6- Sizi Önemsemez

ilişki

Ayrılmak isteyen erkek karşısındaki insana zerre değer vermez. Gözü sizi görmemeye, sizin duygularınızı hiçe saymaya doğru gider. Eğer uzun ilişki yaşadıysanız biraz ilgi gösterir. Fakat zaten birkaç aylık bir ilişki ise hasta bile olsanız “geçmiş olsun” demekten kaçınır.

7- Yapıcı Değil, Yıkıcıdır

ilişki

Evet, kadın olsun erkek olsun… Bir ilişkiyi bitirmek isteyen insan yapıcı değildir. En ufak tartuşmada “beğenmiyorsan ayrıl, istemiyorsan zorla tutmuyoruz.” gibi cevaplar verir. Böyle bir durumla karşılaşmadan sezgilerinize güvenerek ilişkiyi sonlandırmak sizin için en doğrusu olacaktır. Aksi takdirde gurursuz damgası yemenizin yanında boş yere zaman da kaybetmiş olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu