Film & Dizi Önerisi

Aynen Aynen Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Kadın erkek ilişkilerini konu eden film ve dizileri çok sevdiğinizi biliyoruz. Aynen Aynen dizisi de tam olarak böyle bir dizi. Ama klasik zengin kız fakir oğlan konusunu işlemiyor. Gerçekten de ilişki içinde kadın beyninden geçenleri, erkek beynini ve heyecanlı ilkleri tüm samimiyetiyle konu ediyor. İlk bölümleri YouTube’da yayınlayan dizi, devamında Blu TV’de yer alıyor. İşte Aynen Aynen konusu ve oyuncuları:

Aynen Aynen Konusu

Aynen Aynen

Aynen aynen dizisi romantik komedi türüdür. Her bölümü 3 – 5 dakika süren dizinin ilk sezonunda Emir rolünde Uraz Kaygılaroğlu oynuyor. Nil ve Emir karakterleri bir yemek masasında otururlar. Birbirlerine ilişkinden beklentilerini, aşk denildiğinde ne düşündüğünü anlatırlar. Tabiki ikisinin de anlattığı şeyler tamamen yalan.

Nil kendini anlatırken evliliğin kendisine uzak olduğunu söyler, Emir ise romantik biri gibi tanıtır. Ancak bir anda iç sesleri ortaya çıkar. Nil’in içinde evlenmek isteyen, Emir’in içinde ise romatiklik ile gram alakası olmayan biri vardır.

Hem dizinin konusu hem de anlatılış şekli son derece komiktir. Keyifli vakit geçirmek istiyorsanız bir an önce izlemeye başlayabilirsiniz.

Aynen Aynen Konusu ve Oyuncuları

Aynen aynen oyuncuları

Nilperi Şahinkaya (Nil)

Aynen aynen konusu ve oyuncuları

Dizinin başrolünde Nil karakteri yer alıyor. Nİl, dışa dönük, komik ve eğlencelidir. İlişkiden beklentisi tüm genç kızlar gibi sevmek, sevilmek ve evlenmektir. Ancak kader ağlarını bir türlü Nil’in istediği şekilde örmez. Karşısına çıkan iki adamın da evlenmeye niyeti yoktur ve ikisi de günübirlik ilişkilerin adamıdır.

Uraz Kaygılaroğlu (Emir)

Aynen aynen konusu ve oyuncuları

Dizinin ilk sezonunda yer alan Emir’i sonraki sezonlarda gözümüz çok aradı. Emir karakterine aslında yabancı değiliz. Pis Yedili dizisinde kendini tanıtan Uraz, kilo vermiş ve daha da yakışıklı hale gelmiştir. Ayrıca, sosyal medyada da çok beğenilen biridir. Aynen Aynen dizisinde ise son derece komik ve sempatiktir. Rolünün hakkını sonuna kadar veren Emir, Nil’i aldatarak diziden ayrılmıştır.

Kerem Bürsin (Deniz)

Aynen aynen konusu ve oyuncuları

Emir’in gidişi ile birlikte yerine gelen kişi açığı kapatamaz sanmıştık. Ama Kerem Bursin bizi yanılttı. Çok başarılı ve komik bir şekilde rolünü oynadı. Diziye sonraki sezonlarda giren Deniz, Nil’in ev arkadaşıdır. Başta Nil onu gay sanmıştır.

Ancak zamanla gay olmadığını öğrenerek ona yakınlaşmıştır. Kalbinde açılan yaraları Deniz ile kapatmak isteyen Nil’i bekleyen birçok kötü sürpriz vardır. Ayrıca, gelen gideni aratır atasözünü Nil kendine sonraki zamanlarda sıklıkla söyleyecektir.

Ceren Çağatay (Selin)

Ceren Çağatay

Nil’in arkadaşıdır.

Lale Başar (Gül)

Lale Başar

Nil’in teyzesi rolündedir. Birkaç bölüm rol almıştır.

İlgili Videolar

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu