Yerli Kadın Ünlüler

Ayça Çağla Altunkaya Kimdir?

instagram takipçi hilesi

ayca cagla altun kaya 1

Tam adı: Ayça Çağla Altunkaya
Doğum tarihi: ??. ??. 2000
Doğum yeri: Yalova, Türkiye
Boyu: 1.8 m
Ailesi: 
Sevgilisi: Acun Ilıcalı
Mesleği: Hemşire
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana
imdb-logo

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Ayça Çağla Altunkaya Kimdir? Ayça Çağla Altunkaya, 2000 senesinde Yalova’da dünyaya gözlerini açmıştır. Hemşirelik Bölümü mezunu olduğu bilinmektedir. Ailesi ile beraber Yalova’da ikamet etmektedir. Ancak son günlerde zamanının büyük bir kısmını İstanbul’da geçirmektedir. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile bir birliktelik yaşadığı bilinmektedir. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı‘dan sonra ilk kez Altunkaya, ile bir birliktelik yaşamaktadır.

Kıy aylarında Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu TV 8 kanalında yayınlanan “O Ses Türkiye” yarışma programında görüntülenen Ayça Çağla Altunkaya, son zamanlarda ise “Survıvor 2020 Ünlüler – Gönüllüler” yarışması için Dominik Cumhuriyeti‘nde olan Acun Ilıcalı‘nın yanında olduğu anlaşılmıştır.

Henüz genç yaşta olan Altunkaya, eğitim hayatını tamamladığı fakat herhangi bir mesleği icra etmediği bilinmektedir. Ayrıca doğum yılı resmi kayıtlara göre 2000‘dir. Acun Ilıcalı‘nın son zamanlarda yaptığı yurt dışı seyahatlerinde yanında bulunmuştur.

Ayça Çağla Altunkaya, ilk defa geçtiğimiz yaz ayından Çeşme‘den Yunanistan, Mikonos adasına doğru seyreden ve Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu sürat teknesinde beraber görülmüşlerdir. Daha sonra da “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” bölümünde İbrahim Büyükak ve Seda Sayan‘ın yaptığı düette dans ederken görüntülenmiş ve aşk iddiaları güçlenmiştir.

Daha sonra Ilıcalı – Altunkaya ikilisi ABD, Miami caddelerinde tekrardan birlikte görüntülenmiştir. Ünlü bir sanatçının İnstagram üzerinden paylaştığı bir postta, Super Bowl LIV‘i trübünde birlikte izlerken de görüntülenmişlerdir. Tüm bu iddialardan sonra Acun Ilıcalı’dan hiç bir açıklama gelmemiştir. Bir süre sonra İnstagram üzerinden de takipleşmeye başlamışlardır. Çağla Altunkaya, İnstagram hesabına “O Ses Türkiye'” programının kulisinden fotoğraflar paylaşmıştır.

Ayça Çağla Altunkaya, O Ses Türkiye‘den sonra MasterChef Türkiye setinden de fotoğraflar paylaşmaya başlamıştır. Twiter’ın estetik avcısı olarak tanınan Estetik Facts, geçtiğimiz günlerde Altunkaya’nın ufaklık fotoğraflarını paylaşmış ve büyük değişimi herkese göstermiştir. Basketbol ile de yakından ilgilenen Çağla Altunkaya, Acun Ilıcalı ile yaklaşık olarak 1 yıldır ilişki yaşadıkları iddia edilmektedir.

Sosyal medya’da Ayça Çağla Altunkaya‘yla, Şeyma Subaşı birbirlerine benzetilmektedir. Çağla Altunkaya’nın ufaklık ve estetiksiz fotoğraflarına yukarıda yer alan Facebook butonuna tıklayarak bakabilirsiniz.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu