Asuman Krause

Asuman Krause Kimdir?

Google Haberler'de MaksatBilgi'yi Takip Edin!

asuman-krause-yeni-fotograflari-4 Asuman Krause
Tam adı: Asuman Krause
Doğum Tarihi : 1 Mart 1976
Doğum Yeri :Almanya Almanya
Mesleği: Manken, sunucu, şarkıcı, oyuncu
Boyu: 1,80
Ailesi: Valh Krause, Gülseren Kocabıyık
Aktif yılları: 1998’den beri
imdb-logo Asuman Krause
youtube-chanel Asuman Krause Asuman Krause Asuman KrauseApple Music'de dinle Asuman KrauseSpotify'den dinle Asuman Krause
Sosyal Medyada
instagram Asuman Krause
Başlıklar

Hakkında

Asuman Krause kimdir? Asuman Krause Adapazarlı Çerkes anneyle Alman babanın kızı olarak Almanya’da dünyaya geldi.Almanya Genç Milli Basketbol Takımı’na girdi.Annesi, Krause 17 yaşındayken ablasıyla onu alıp Türkiye’ye geldi.Krause Almanca, Türkçe, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Türkiye ikinci güzeli seçildikten sonra mankenliğe başladı. 2005 yılında “Yaz Sabahı” isimli showun sunuculuğunu üstlendi. Aynı yıl Sen Ne Dilersen adlı filminde melek rolünü üstlenerek oyunculuğa adım attı. Sonradan Görme dizisinde Metin Şentürk ile başrolü paylaştı. “No Savaş Yes Manken” tiyatro oyununun ardından Kandemir Konduk’un “İyi Aile Çocuğu” tiyatrosunda başrol alarak oyunculuğunu pekiştirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Özge Gürel

Krause, 2006 yılında mankenliği bırakarak şarkıcılığa başladı. İlk albümü “Çok Yalnızım”ı 2006 yılında Seyhan Müzik etiketiyle yayınladı. Mankenlikten şarkıcılığa geçtiği için yapılabilecek haksız eleştirileri önlemek için, albümü ismini vermeden radyolara gönderdi. Şarkıları genel olarak pozitif tepkiler alırken, ses rengi ise Burcu Güneş ve Emel Müftüoğlu’na benzetildi.

İkinci albümü “Kukla” ise 2008 yılında yayınlandı. 2009 Mayıs ayına kadar Show TV’de Wipe Out programını sunan Krause, bugünlerde ise Show TV’de Wipe Out adlı yarışmanın 4. serisini sunmaktadır. Ayrıca, Star Tv’de Fear Factor Extreme adlı programı sunmuştur. 2011’in Kasım ayından itibaren ise FOX’ta yeniden yayınlanmaya başlayan Var Mısın Yok Musun isimli yarışma programının sunuculuğunu üstlenmektedir.

Videoları

Fotoğrafları

İLGİLİ İÇERİKLER

2 Yorum

  1. Sanatçının Biyografisi baştan sona yenilenmiştir.Videoları ve Fotoğrafları eklenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu