Yerli Kadın Ünlüler

Astrolog Meral Güven Kimdir?

instagram takipçi hilesi

astrolog mera guven kimdir 1
Tam adı: Meral Güven
Doğum tarihi: 5 Nisan 1984
Doğum yeri: Kayseri, Türkiye
Burcu: Koç
Mesleği: Astrolog
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Meral Güven Kimdir? Meral Güven, yaptığı tahminler ile son yıllarda adından sıkça söz ettiren bir astrologtur.

Meral Güven Kaç yaşında? Ailesi ve Burcu, Boyu Kaç?

Meral Güven, 5 Nisan 1984 günü Kayseri’de dünyaya gözlerini açtı.

Meral Güven Kariyeri

Kendisinin yaptığı açıklamalara göre 12 yaşından beri astrolojik bakım yapma yeteneğine sahip olduğunu dile getiriyor. Yine kendi iddiasına göre de 7 yaşından beri farklı varlıkları görebildiğini dile getirdi.

Meral Güven, profesyonel astrolojik danışmanlık ve inisiyasyon alanlarında faaliyet gösteriyor. Astrolog unvanıyla anılan Güven, astrolojiye olan tutkusuyla biliniyor. Kendi adına resmi bir YouTube kanalı ve Instagram hesabı bulunan Güven, sosyal medya platformlarında astrolojik değerlendirmelerini ve yorumlarını paylaşıyor.

Gelecekle ilgili tahminleri nedeniyle sık sık eleştirilere maruz kalsa da, Astrolog Meral Güven kesinlikle geleceği önceden bildiğini iddia ediyor ve mutlak bilginin yalnızca Allah’a ait olduğuna inanıyor. Güven, bu yeteneği insanlarla paylaşmayı, onlara iyi koşullarda yardımcı olmayı tercih ediyor.

İlginizi çekebilir: Süper Lig Şampiyonları Listesi!

Meral Güven, özellikle futbol tahminleriyle son dönemde adından sıkça söz ettiriyor. 2021-2022 sezonunda Trabzonspor’un şampiyon olacağını önceden bilmesiyle adı duyulmuştu.

2023-2024 futbol sezonunun tahminini de önceden paylaşan ve Fenerbahçe’nin şampiyon olacağını belirten Güven’e, Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki puan farkının 6’dan fazla olmasıyla ilgili olarak sosyal medyada birçok yanılgı yorumu yapıldı.

Fakat ünlü astrolog kartlarında Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki maçın sonucunu gördüğünü ve maçı Fenerbahçe’nin kazanacağını söyledi. Daha sonra da şu açıklamayı yaptı:

‘’Galatasaray, Konyaspor’a mağlup olacak. Fenerbahçe taraftarına sesleniyorum. Bir mucize gerçekleşecek.’’

23 Mayıs 2024 günü oynanan Beşiktaş – Konyaspor sonucunu bilmesi ile Fenerbahçeliler arasında büyük bir heyecan uyandıran Astrolog Meral Güven, hatrı sayılır futbolsever tarafından takip ediliyor. Sadece futbol değil siyasi tahminlerde de bulunan güven 14 Mayıs 2023 seçimlerinden 5 gün önce adaylardan bir tanesinin vefat edeceğini söylemiş bu tahmini gerçekleşmemişti.

Fenerbahçeliler’den Meral Güven’e Tepki

26 Mayıs 2024 günü oynanan Süper Lig maçlarına göre Galatasaray, Konyaspor’u 3-0 mağlup etti ve 2023-2024 sezonunun şampiyonu oldu. Bu sonucun ardından Fenerbahçeliler, Astrolog Meral Güven’e tepkide bulundu. Bu tepkilerden sonra Güven, sosyal medya hesabından Fenerbahçe taraftarını daha da kızdıracak bir açıklama yaptı:

“Yüce Mevlama şükürler olsun ki, hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfür edip, beni tehdit ediyordunuz ve adamın böyle işte hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun. Allah’a ortak koşmak neymiş gördünüz mü. Oh Rabbim, sana şükürler olsun, dualarımı kabul ettin ya, Rabbim çok şükür. Beni Allah gibi gördünüz ya, alın bakalım sonuca. Beter olun, öyle küfür edilmez, böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar.”

Astrolog Meral Güven (26 Mayıs 2024 İnstagram Storysi)

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu