Yerli Kadın Ünlüler

Aslışah Alkoçlar Kimdir?

instagram takipçi hilesi

aslisah alkoclar 10
Tam adı: Aslışah Alkoçlar
Doğum tarihi: 1993
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 1.73 m
Ailesi: Gülşah Alkoçlar, Ender Alkoçlar, Hülya Koçyiğit, Selim Soydan, Neslişah Alkoçlar
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: İşletmeci, iş kadını, sağlıklı yaşam danışmanı
Aktif Yılları: 2013 yılından bu yana
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Aslışah Alkoçlar kimdir? Aslışah Alkoçlar, 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Babası Ender Alkoçlar, annesi Gülşah Soydan Alkoçlar‘dır. Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Hülya Koçyiğit’in ve eski milli futbolcu olan Selim Soydan’ın torunudur. Babası Ender Alkoçlar, Alkoçlar Otelleri’nin sahibi, otel işletmecisidir. Alkoçlar, ailesinin izinden giderek sosyetenin en genç işletmecilerinden olmuştur. Ablası Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Engin Altan Düzyatan‘ın eşidir.

15-16 yaşlarındayken en sevdiği hobilerden kar kayağı sporunu profesyonel olarak yapmaya başlayarak milli sporcu olmuştur. Babasının Uludağ’da bulunan otelinden dolayı kışlarını genelde dağda geçirmektedir. 19 yaşına geldiğinde Alaçatı’nın en meşhur bölgesinde, beş odalı kendi adını taşıyan bir butik otel açarak aile işini devam ettirerek onların izinden erken yaşta gitmeye başlamıştır.

Liseden mezun olduktan sonra Londra’ya giderek ekonomi okumuştur. Son yıllarda sağlıklı yaşam üzerine çok sık çalışma yapan Alkoçlar, aynı zamanda yaşam koçluğu üzerine eğitimler alarak kendisini geliştirmiştir. 2019 yılında balancebox isimli bir girişime imza atmıştır. Sağlık ve diyet danışmanlığı yapmayı hedefledikleri balancebox’ın kurucusudur. Kişiye özel spor çalışmaları ve programlarıyla birlikte diyet ve beslenme planlaması yaparak hizmet vermektedirler.

Sporsuz yaşayamadığını belirten Aslışah Alkoçlar, at binme, kite, tenis başta olmak üzere sporun birçok alanıyla ilgilenmektedir. Motorsikletlere karşı büyük ilgisi bulunmaktadır. Sağlıklı yaşamı hayatının merkezine alarak gezmeyi, yemeyi ve hobileriyle uğraşmayı çok sevmektedir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu