Film & Dizi Önerisi

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas Film Konusu ve Oyuncuları. Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas filmi, 7 Ocak 2022 günü film severlerin beğenisine sunulmuş olan animasyon, macera ve aile temalı bir sinema filmidir. Başrollerinde Kayra Özdemir, Elif Gizem Aykul ve Nusret Çetinel yer alıyor.

Ziyaretçilerimiz için bir çok dizi ve yapım içeriğini sitemize ekledik. Yeni içeriklerde her gün eklenmeye devam ediyor. Bu içeriklere ulaşmak için Tıklayabilirsiniz. Fazla zaman kaybetmeden Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas  filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas Film Konusu ve Oyuncuları
Orijinal İsmi: Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2019
ilk vizyon tarihi: 7 Ocak 2022
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: H. Sinan Güngör, Hakan Bol
Senarist: Özgür Balamir
Yapımcı: Murat Kaya
Yapım Şirketi: Akko Organizsayon, Outline Ajans
Başrol Oyuncuları: Kayra Özdemir, Elif Gizem Aykul ve Nusret Çetinel
Türü: Animasyon, Aile, Macera
Yapım Ülkesi: ABD

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas Film Konusu

Aslan, kahraman bir pilot olan büyük büyükbabasının eşyaları kullanılarak hayata döndürülebilecek eski bir uçak bulur. Uçağın adı Hürkuş. Aslan’ın yardımıyla eski uçak muhteşem bir uçağa dönüşür. Hasan Usta, Aslan’a kahraman pilot babasının mirasını bırakmıştır. Uçak mühendisi olmayı kafasına takan Aslan, büyük dedesinin eski uçağının eşyalara girip çıkarken tekrar hayata döndürülebileceğine dair notlara rastlar. Bu notlar sayesinde Aslan ve arkadaşları kayıp kolu ve Hürkuş’u buldu. Ama silah peşinde olan sadece onlar değil.

aslan hurkus kayip elmas filmi 3

Aslan, uzay mühendisi olmayı hayal eden genç bir çocuktur. Aslan’ın babası Hasan Usta, kahraman bir pilot olan babasının mirasını Aslan’a vermeye karar verir. Aslan heyecanla ortalığı karıştırmaya başlar ve büyük büyükbabasının Hürkuş adını verdiği, diriltilebilen eski uçağının izlerine rastlar.

Bunun üzerine aksiyon alma kararı alan Aslan, arkadaşları ile birlikte Hürkuş’un ve kayıp olan kolun peşine düşer. Fakat kayıp kolu arayan bir tek onlar değildir. Aslan ve arkadaşları başkası ulaşmadan Hürkuş’u bulabilecek mi?

aslan hurkus kayip elmas filmi 2

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas filminin yönetmen koltuğunda H. Sinan Güngör ve Hakan Bol oturuyor. Senaryosunu ise yine Charles Cumming ve J.P. Davis kaleme aldı. Filmin başrolleri Kayra Özdemir, Elif Gizem Aykul ve Nusret Çetinel  alıyor. Filmin yapımcılığını Murat Kaya yapıyor. Filmde bulunan tüm oyunculara alttan bakabilirsiniz. Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas filminin resmi fragmanlarını da hemen alt kısımda seyredebilirsiniz.

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas filmi, 7 Ocak 2022 günü seyirci ile buluştu.

aslan hurkus kayip elmas filmi 4

Seslendirme Kadrosu

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas filminin seslendirmenleri şu şekildedir;

  • Kayra Özdemir
  • Fatih Özkul
  • Elif Gizem Aykul
  • Hakan Coşar
  • Nusret Çetinel
  • Erdal Küçükkömürcü
  • Sinan Tekinton
  • Engin Özsayın

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas Fragmanı ve Diğer Videoları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu