Film & Dizi Önerisi

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Film Konusu ve Oyuncuları. Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey filmi, 21 Ekim 2022 günü sinema severler ile buluşan olan animasyon ve aile temalı bir filmdir. Başrollerinde Elif Gizem Aykul, Fatih Özkul ve Sinan Pekinton  yer alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz. Çok vakit kaybetmeden Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey  filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Film Konusu ve Oyuncuları
Orijinal İsmi: Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey
IMDb Puanı: 8,8 / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 21 Ekim 2022
Yaş Sınırı: –
Süre: 1 saat 35 dakika
Yönetmeni: H. Sinan Güngör, Semih Turalı, Yunus Emre Çakır
Senarist: Ali Hakan Kaya
Yapımcı: 
Yapım Şirketi:
 TRT Çocuk, TRT Sinema, Outline
Başrol Oyuncuları: Elif Gizem Aykul, Fatih Özkul, Sinan Pekinton
Türü: Animasyon, Aile
Yapım Ülkesi: Türkiye

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Film Konusu

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey filmi, dost helikopteri Gökbey’i kurtarmak için zorlu bir maceraya atılan Aslan, arkadaşları ve Hürkuş’un hikayesini anlatıyor. Gökbey hem güçlü hem de cana yakın bir helikopter. Hürkuş’un taşından bir hediye sayesinde Gökbey dirildi. Bu sırada Phylt’in tutuklanmasının ardından işi devralan Scarface, negatif enerjiyle elde edilen kırmızı bir taş üretir.

aslan hurkus gorevimiz tehlike filmi 3 768x318 1

Ancak taşın enerjisini artırabilecek bir uçak veya helikopter bulamadılar. Gözünü Gökbey’e diken Scarface, bir uçuş testi sırasında onu kaçırdı. Gökbey’i kurtarmak için peşinden gelen Aslan, arkadaşları ve Hürkuş için süreç kolay olmaz. Kırmızı taşın etkisiyle negatif bir hale dönüşen Gökbey’i kurtarmak ve eski haline getirmek sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

Çocuklar tarafından çok sevilen Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey çizgi filminin bir de sloganı bulunuyor. “Adımızı Göklere Yeniden Yazmaya Geliyoruz”

aslan hurkus gorevimiz tehlike filmi 4 721x405 1

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey filminin yönetmen koltuğunda H. Sinan Güngör, Semih Turalı ve Yunus Emre Çakır oturuyor. Senaryosunu ise yine Ali Hakan Kaya kaleme aldı. Filmin diğer başrolleri Elif Gizem Aykul, Fatih Özkul ve Sinan Pekinton yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Filmin fragmanını da aşağıdan yer alan videolar başlığı altından izleyebilir ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz.

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey filmi, 21 Ekim 2022 günü sinema severler ile buluştu. Filmin ilk gösterimi Ankara’da yapıldı. İlk gösterimi çocuklar tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey filminin iyi bir gişe başarısı elde etmesi bekleniyor.

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Film Konusu ve Oyuncuları

Oyuncu Kadrosu

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Elif Gizem Aykul
  • Ekrem Tamer
  • Fatih Özkul
  • Kayra Özdemir
  • Ali Hekimoğlu
  • Sinan Pekinton
  • Çağrıl Atay

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu