İlişki Konuları

Asla Aşık Olmamanız Gereken Kadınlar

Aşık Olduğunuz Anda Sizi Üzeceği Belli Olan Kadınlar

instagram takipçi hilesi

Aşk, insanın başına gelen en güzel duygudur. İnsan kendini her geçen gün bir balonun üzerinde gökyüzüne uçarken bulur. Tabi doğru kişiye aşık olunduysa… Bazı kadınlar, bazı erkekler için uygun değildir. Bu kadınların kimler olduğunu bilmek, ilerde üzülmemek ve “yanlış zaman yanlış insan” şarkısını günlerce dinleyip ağlamamak için oldukça değerlidir. İşte asla aşık olunmaması gereken kadın tipleri:

1- Evlilik Avcısı

evlilik çiftlerin kendi arzularıyla birlikte yaşamalarıdır

Bazı kadınlar için evlilik o kadar kutsaldır ki her şeyin ama her şeyin üstünde tutarlar. Hayattaki tek gayeleri evlilik olan bu kadın tipleri; sizi evliliğe hazır değilsiniz diye sizi kapının önüne koyar. Hemen sıradaki damat adayını bulur. Geleceğe dair tek hayalleri dolu dolu bir çeyiz hazırlamak olan bu kadınlar sizinle de aşık olduğu için değil, sadece evlenmek için evlenirler.

Ayrıca bu kadınlar, sizin maddi ya da manevi anlamda yetemediğiniz bir konu olursa kavga etmekten de çekinmezler. Evlenir evlenmez hemen kendini salan bu tipler, evliliğin onuncu ayında kucağınıza bir bebek vererek sizi garantilemek isterler.

2- Zenginlik Avcısı

kadın 3zengin 6

Zenginlik avcısı kadınlar için tek arayış zengin olmanızdır. Ne kadar kötü kalkpli ya da çirkin bir erkek olursanız olun sadece dolu bir cüzdanınızın olması yeterlidir. Sizden tek beklentisi pahalı hediyeler, pahalı sürprizler ve pahalı armağanlardır 🙂  Hatta arada cebine biraz harçlık da koysanız hiç fena olmayacaktır. Bunların dışında bu tipe sahip bir kadın gittiği restaurantta en pahalı yiyecekleri seçmekten ve sizin onun kredi kartlarını ödemenizden gurur duyarlar.

3- Gelecek Beklentisi Olmayan

kadın ve erkek beyni nasıl çalışır

Bazı kadınlar için eğitim ya da çalışmak o kadar da önemli değildir. Bu tip kadınlar için sabah  uyanmak için herhangi bir amaç yoktur. Gelecek ile ilgili planını sorduğunuzda “rüzgar nereye sürüklerse” gibi anlamsız cevaplar verirler. Ayrıca sizinle ilgili de planları yoktur. Bir gün ansızın terk edildiğinde ya da evlilik teklifi ile karşılaştıklarında şaşırmazlar.

4- Eski Sevgilisini Unutamayan

dogru iliski icin kendinize yakin 800x532

Herkesin, unutamadığı zaman zaman aklına geldiği eski sevgilisinin olması doğaldır. Fakat bunun aşırıya kaçması oldukça zararlıdır. Karşınızdaki kadın size durmadan eski sevgililerinden bahsediyorsa, onların eşyalarını atmadıysa ya da eski sevgilisinden bahsederken gözleri doluyorsa sizin bu ilişkideki vasfınız “sevgili” değil “yara bandı“dır.

5- Fazla Dedikodu Yapan

kadınlar mı daha zekidir yoksa erkekler mi 3

Dedikodu insanın genetiğine kodlanmış olan bir alışkanlıktır. Herkes ufak tefek dedikodular yapabilir. Fakat bir kadın ile buluştuğunuzda başka bir insanın en gizli konularda bile dedikodusunu yapıyorsa bu kadınlardan uzak durmalısınız. Çünkü muhtemelen sizin dedikodunuzu da başkalarına yapar. Hatta en yakın arkadaşına sizinle ilgili en tuhaf konuları bile paylaşan bir boşboğazdır!

6- Sorumluluklarını Yerine Getirmeyen

her ilişkide kavgalar olur

Sorumluluklarını bilmeyen bir kadından itici ne olabilir ki. Nedir bu sorumluluklar? Eğer bir kadın borçlarını ödeyeceği günü bilmiyorsa, kendisine emanet edilen bir eşyayı kaybediyorsa, ödünç aldığı kitabı geri getirmiyorsa, sizden istediği bir borcu ödemeyi unutup yeniden borç istiyorsa o kadın düpedüz sorumsuzdur. Bu tarz bir kadın ile sevgili olmak sizi yıpratır ve uzun vadede mutsuz eder.

7- Her Tartışmada Bırakıp Kaçan

iliskilerde-en-sik-yasanan-7-kavga-sebebio

Tartışmalar, her ilişkinin tuzu biberidir. İlişkilerin daha iyi bir aşamaya gelmesi için tarafların tartışması ve beraberinde çözüme kavuşması gerekir. Eğer bir kadın tartışma esnasında konuşmak yerine sizi terk ediyorsa, yatıp uyuyorsa ya da konuşmayı kestirip atıyorsa maalesef bu kadından da uzak durmalısınız. Çünkü bu kadın sizin ilişkiniz için hiçbir şey yapmayacaktır. Her fırtınada sizi terk edip, sizin yağmurlarda yalnız başınıza ıslanmanıza sebep olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu