Film & Dizi Önerisi

Aşk Filmi Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Aşk filmi, kış döneminde vizyona girecek nefis bir film olarak, izlenmesi gerekenler listesindeki yerini alıyor. Aslında senaryosuyla fark yaratan bir yapım diyebiliriz… Çeşitli duygu geçişlerine ve karakter analizlerine yoğun bir şekilde yer veriliyor. Üstelik adından da anlaşılacağı üzere; az da olsa filmin içinde film izliyor olacağız.

Son dönemin parlayan yıldızı, boncuk gözlü güzel Cemre Baysel ile İlhan Şen‘i buluşturan projenin yönetmen koltuğunda ise Deniz Denizciler oturuyor. Dramın, aşkın, acının, ve romantizmin müthiş bir şekilde harmanlandığı film, uzun süre hafızalarımızdan silinmeyecek gibi görünüyor.

İşte biz de bu yazımızda sizlere, keyifle izleyebileceğiniz bu hikaye hakkında detaylı bilgiler veriyor olacağız. Film ile ilgili video ve fragmanlara yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

aşk filmi

Orijinal İsmi: Aşk Filmi
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2023
ilk vizyon tarihi: 1 Aralık 2023
Yaş Sınırı: Yaş sınırı yok
Yönetmeni: Deniz Denizciler
Senarist: Deniz Denizciler
Yapımcı: Vahid Berke Ertekin
Yapım Şirketi: Ertekin Central Roof Medya Prodüksiyon
Başrol Oyuncuları: Cemre Baysel, İlhan Şen,Onur Büyüktopçu
Türü: Romantik, Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Aşk Filmi Film Konusu

Cemre Baysel, hem güzelliği hem de yeteneğiyle adından söz ettiren ve en son olarak da Sakla Beni adlı Tv dizisi ile karşımıza çıkan oyuncularımızdan… Gerek dramda, gerekse komedide oldukça başarılı ve rolünün hakkını verdiğini, onu izlerken görüyoruz zaten.. Ok gibi delen, gökyüzü mavisi bakışlarının altında ne heyecanlar, ne hüzünler var..!

İlhan Şen ise yakışıklılığın, karizmanın, karakter oyunculuğunun ve bıçkın delikanlı tanımının adeta vücut bulmuş hali gibi..! Onu bugüne kadar bambaşka derdi olan, birbirinden farklı pek çok hikayede izledik. Ama her birinde de seyirci ile bütünleşen gerçekliğini ve kendine has vakur duruşunu çok sevdik.

askfilmii

Şimdi bu ikiliyi bir araya getirerek, 2023-2024 kış sezonunda beyaz perdede fırtınalar estirmeye hazırlanan Aşk Filmi adlı projenin, ne anlattığına bir bakalım..

Yaz; güzel, alımlı, havalı ve kıpır kıpır genç bir kadındır. Aynı zamanda ünlü bir top modeldir. Çevresi oldukça kalabalıktır ve o da bu çevrede bir hayli popülerdir. Gece hayatı, eğlence, şamata ve hayatı geldiği gibi yaşamak onun rutini haline gelmiştir. Bazı zamanlarda, duyguları yok gibi davranmakta ve sanki her şeyle bir tutam dalga geçmektedir. Böyle hareketli bir yaşam tarzı varken, çok derinlere dalmak belki de onu durduracaktır ve bundan korkmaktadır.

Uzay, yakışıklı bir yönetmendir. Film sektöründe olduğundan, onun da, kendine özgü biraz uçuk bir tavrı vardır aslında..! Üstelik buna biraz da kibir eklenmiştir. Ancak, işinde oldukça başarılı, ilkeli ve disiplinli bir adamdır. Tez canlı, dediğim dedik ve öz güveni çok yüksek bir yapıya sahiptir. Gönlünü ise aşka kapatmış, gelgeç ilişkiler yaşamaktadır. Uzay’ın yöneteceği yeni proje ise çok iddialı ve üzerine titizlendiği bir aşk filmidir.

askfilmiii

Bir dizi tesadüfler zinciri sonucunda, bu film için ünlü top model Yaz, deneme çekimine gider. Deneme çekimleri sırasında, filmin yönetmeni Uzay ile pek çok zıtlaşmalar ve inatlaşmalar yaşarlar. Aslında birbirine benzeyen iki karakterin içinde bulunduğu şey; önceleri, ego savaşı iken sonraları karşı konulamaz duygulara dönüşür. Zaman içinde; çok naif, sıcacık ve gerçek bir aşka yelken açarlar. Fakat onları bekleyen gelişmeler, onulmaz bir aşk acısı çekmelerine neden olacaktır.

Film, aslında duygu geçişlerine, özümüzde kim olduğumuza, herkesin içindeki o savunmasız zavallı çocuğa ve evrilen hayatlara vurgu yapıyor. Mücadelenin, hüznün ve aşkın her halinin, en yalın şekilde anlatıldığı bir noktadan izleyicinin yüreğine dokunuyor. Bu özelliği sayesinde de, herkesin kendinden irili ufaklı parçalar bulmasını sağlıyor.

”Aşk Filmi” Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Başarılı yönetmen Deniz Denizciler’in hem yazıp hem de yönettiği, baş rollerini ise İlhan Şen ve Cemre Baysel’in paylaştığı, mekanlarıyla ve seyircinin içine işleyecek müzikleriyle unutulmazlar arasına girmeye hazırlanan yapım, 1 Aralık 2023 tarihinde beyaz perdede sinema severlerin beğenisine sunulacak.

”Aşk Filmi” Filminin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Tiyatro ve sinema dünyasının usta isimleri ile genç yeteneklerini buluşturan filmin oyuncu kadrosu ise şöyledir;

”Aşk Filmi” Filmi İle İlgili Video ve Fragmanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu