Film & Dizi Önerisi

Aramızdaki Sözler Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi
Aramızdaki Sözler Film Konusu ve Oyuncuları..! Aramızdaki Sözler filmi, 12 Ocak 2018 günü film severler ile buluşmuş olan dram ve aksiyon temalı bir sinema filmdir. Başrolde Kate Winslet, Idris Elba ve Beau Bridges birlikte rol alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Aramızdaki Sözler filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Aramızdaki Sözler film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Aramızdaki Sözler filmi
Orijinal İsmi: 
The Mountain Between Us
Türkçe İsmi: Aramızdaki Sözler
IMDb Puanı: 8,0 / 10
Yapım yılı: 2017
ilk vizyon tarihi: 12 Ocak 2018
Yaş Sınırı: 
Süre: 1 saat 47 dakika
Yönetmeni: Hany Abu-Assad
Senarist: J. Mills Goodloe, Charles Martin (XIX)
Yapımcı: Peter Chernin, Dylan Clark, David Ready, Jenno Topping
Yapım Şirketi: Chernin Entertainment, Fox 2000 Pictures
Başrol Oyuncuları: Kate Winslet, Idris Elba, Beau Bridges
Türü: Dram, Aksiyon
Yapım Ülkesi: ABD
Kanal: Sinema

Aramızdaki Sözler Film Konusu 

Fırtınalı hava sebebi ile uçuşları iptal edildikten sonra, beyin cerrahı Dr. Ben Bass ve foto muhabiri Alex Martin, New York’taki düğün ve Ben’in Baltimore’daki acil ameliyat randevusu için onları Idaho’dan Denver’a götürmesi için özel pilot Walter’ı tutar.

Uçuş için herhangi bir plan yapmayan Walter, uçuşun ortasında felç geçirir ve uçak Goutas Wilderness’teki bir dağın tepesine düşer. Ben, Alex ve Walter’ın Labrador köpeği kazadan sağ kurtulur. Ancak Alex bacağından ciddi bir yara alır. Ben, Alex’in yaralı dizini tedavi eder ve Alex komadayken pilotu defneder.

Bilinci yerine geldiğinde Alex, eğer onu terk ederse Ben’in yardım istemek için daha iyi bir şansı olacağını düşünür. Ama Ben bunu reddeder. Malzemeler azalırken, günlerce mahsur kalırlar. Alex, kurtarılacaklarından ümitlidir. Ancak yardım için uçak enkazında beklemek ister.

Yol işaretleri olup olmadığını görmek için dağa tırmanmayı ister. Ancak, sadece uçurumları görür ve uçurumdan düşmekten kıl payı kurtulur.

Alex, Ben’in eşyalarını karıştırır. Karısının “Bu zamanı seninle geçirmekten çok mutluyum” mesajını dinler. Alex, köpeğine zarar veren bir puma tarafından bulunur. Alex bu büyük kediyi işaret fişeği ile öldürür.  Ben geri döndüğünde köpeğin yarasıyla ilgilenir. Ben’e göre, pumaların leşlerini pişirerek on günlük yiyecek elde edebilirler.

İkisi, kurtarılmayı beklemek veya aşağı inmek ve yardım için bir telefon sinyali almak konusunda tartışırlar. Alex dağdan tek başına inmeye başlar. İkili ormanlık alana yürür ve geceyi mağarada geçirdi. Buradan sonra artık keselim. Fazla spoiler vermiş gibi olmayalım 🙂

Aramızdaki Sözler Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Aramızdaki Sözler filmi, 12 Ocak 2018 günü film severler ile buluştu.

Aramızdaki Sözler filmi

Oyuncu Kadrosu

Aramızdaki Sözler filminin oyuncuları şu şekildedir

  • Idris Elba – Beyin cerrahı Dr. Ben Bass Karakteri
  • Kate Winslet – Foto muhabiri Alex Martin Karakteri
  • Dermot Mulroney – Alex’in nişanlısı Mark Robertson Karakteri
  • Beau Bridges – Kiralık uçağın pilotu Walter Karakteri

Aramızdaki Sözler filmi

Aramızdaki Sözler Fragmanı ve Diğer Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=0zpKJ9xEeG8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu