Film & Dizi Önerisi

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Konusu ve Oyuncuları.. TV8 ekranlarında yeni yayımlanmaya başlayan, başrollerini Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Olgun Toker, Selin Yeninci’nin paylaştığı dram konulu dizidir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

annenin sirridir cocuk dizisi konusu ve oyunculari1

Türkçe İsmi: Annenin Sırrıdır Çocuk
IMDb Puanı: 
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 06 Nisan 2022
Yaş Sınırı: +8
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Müge Uğurlar
Senarist: Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz
Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp
Yapım Şirketi: NTC Medya
Başrol Oyuncuları: Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Olgun Toker, Selin Yeninci
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: TV8

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Konusu

Etkileyici hikayesi ve iddialı seti ile TV8 kanalında yayımlanmaya başlayacak olan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin başrolünde, İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ve Olgun Toker rol alıyor. Dizinin senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz yazarken, yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar oturuyor.

Dizide İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ve Olgun Toker dışında Ahmet Varlı, Sacide Taşaner, Demet Gül, Selim Erdoğan, Birgül Ulusoy ve Mine Kılı gibi önemli isimlerde yer almaktadır.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde anneliğin kadınlara verilmiş olan, önemli değerlerden birisi ve hatta en önemli değer olduğu vurgulanacaktır. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin konusu ile ilgili henüz net bir bilgi yayımlanmamıştır. Fakat dizinin annelik, anne ve çocuk arasındaki bağ ve bir anne adayının çocuğu için her şeyi göze alabileceği ile ilgili olduğu tahminleri yapılıyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk

İlk tanıtım fragmanı 9 Mart 2022 tarihinde TV8 ekranlarında gündeme gelmiştir. Youtube üzerinden de bu tarihte yayımlanan tanıtım fragmanı yaklaşık 93.216 görüntülemeye sahip olmuştur. Dizinin yorumlarında genel olarak İrem Helvacıoğlu’nun oyunculuğundan ve dizinin güzel olacağı, heyecanla beklenildiği konusunda yorumlar yapılmıştır.

Dizinin 2. tanıtım fragmanı ise 18 Mart 2022 tarihinde hem TV8 ekranlarında hemde youtube kanallarında yayımlanmıştır. 2. tanıtım fragmanı ile birlikte 772.874 görüntülemeye ulaşan dizinin tanıtımında yine heyecanla beklenildiğine dair yorumlar gelmiştir.

annenin sirridir cocuk dizisi konusu ve oyunculari3

 

Dizinin 3. ve son tanıtım fragmanı ise 27 Mart 2022 tarihinde youtube platformunda ve TV8 ekranlarında vizyona gelmiştir. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 3. tanıtım fragmanı ise 287.822 görüntülemeye ulaşmıştır.

Dizinin 6 Nisan 2022 tarihinde TV8 ekranlarında yayımlanması bekleniyor. Henüz kaç sezon ve kaç bölüm olacağı da belli değil.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Oyuncuları

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=pBOXDn6MUDY

https://www.youtube.com/watch?v=io_rK9aJZ6Y

https://www.youtube.com/watch?v=c_ONVWHKBO0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu