Alışveriş Rehberi

Anahtar Teslim Prefabrik Ev ve Yapıların Avantajları Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Prefabrik yapılar son yıllarda gerek mimari tasarımları, gerek ekonomik fiyatları ile oldukça popüler olmuşlardır. Her ihtiyaca yönelik olarak üretilen prefabrik yapılar, yatakhane olarak da üretilmektedir. Sizde yatakhaneler ile ilgili kafanıza takılan konular için prefabrik yatakhane binalarını detaylı inceleyiniz. Genel olarak prefabrik yatakhaneler, prefabrik ofisler ile birlikte tercih edilmektedir. Kamu ve özel sektördeki markaların barınma ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır. Bu yatakhanelerin kapasitelerine bakacak olursak, 58 m2’den başlayıp, 406 m2 kadar büyüyebilmektedir. Bu modellerin sadece en büyüğü yani 406 m2 olan model iki katlıdır. Kalan modeller ise tek katlı üretilmektedir.

prefabrik ev

Tabi prefabrik yapının siparişi verilmeden önce, yapının kurulacağı arsanın imar izni ve diğer yasal izinlerin alınmış olması gerekmektedir. İzinlerin alınmasının akabinde kurulacak olan yapının ölçüleri kapsamında zemin betonu atılmalıdır.

Prefabrik Yapıların Avantajları Nelerdir?

Öncelikle anahtar teslimin ne olduğunu anlamalıyız. Öncelikle için iki farklı çalışma planımız bulunmaktadır. Birinci çalışma planımız kaba inşaat (Beton, Şap, Parke, Fayans ve Mutfak Dolapları Hariç) olarak yapılandır. Buna ek olarak ikinci çalışma planımız ise anahtar teslim (Parke, Fayans, Mutfak Dolabı, Mutfak Tezgahı, Vitrifiye Malzemelerinin Montajı, Nakliye, Montaj ekibinin Konaklaması ve Yemek masrafları Dahil) olarak teslim edilmektedir.

Anahtar teslim prefabrik yapılar dolayısı ile pek çok avantaj barındırmaktadırlar. En büyük avantajlarından biri ise taşınabilir olmasıdır. Özellikle bazı gayrimenkul markaları taşınabilir prefabrik ofisleri bolca kullanmaktadır. Bu yüzden her ihtiyaca uygun boyutta ve nitelikte prefabrik ofis ve yapı üretilmektedir.

Bir başka avantajı ise deprem ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklı yapılar üretilmesidir. Prefabrik yapılar bir ve en fazla iki katlı olarak üretilmektedir. Bunun sebebi ise doğal afetlere karşı dayanıklı olması gerekliliğidir. Buna ek olarak prefabrik yapılar, kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde doğal afetlere karşı dayanıklı olmaktadır.

Son olarak en büyük avantajlarından birisi de prefabrik ev fiyatlarıdır. Zira diğer yapılar ile prefabrik yapıları fiyat bakımından karşılaştırdığımızda ise prefabrik yapılar ekonomik fiyatlı kalmaktadır. Sizde bu avantajlar ile dolu prefabrik evlerin fiyatlarını merak ediyorsanız, prefabrik ev fiyatları için hemen tıklayınız. Ekonomik fiyatların yanı sıra fiyata dahil olan malzemelerdir. Fiyata dahil olan malzemeler ile birlikte malzeme masraflarınızı minimize etmiş olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu