Film & Dizi Önerisi

Amatör Hayat Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi
Amatör Hayat Film Konusu ve Oyuncuları..! Amatör Hayat filmi, 2022 senesi içerisinde film severler ile buluşmuş olan spor ve komedi temalı bir sinema filmdir. Başrolde Melis Tüzüngüç, Anıl Tetik ve Faik Ergin birlikte rol alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Amatör Hayat filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Amatör Hayat film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Amatör Hayat filmi
Orijinal İsmi:
Amatör Hayat
IMDb Puanı: 8,0 / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 2022 senesi içerisinde
Yaş Sınırı: 
Süre:
Yönetmeni: Hasan Doğan
Senarist: Mustafa Mutlu
Yapımcı: Hasan Doğan
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Melis Tüzüngüç, Anıl Tetik, Faik Ergin
Türü: Spor, Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Amatör Hayat Film Konusu 

Türkiye’nin en iyi futbolcularından bir tanesi olan Ayhan Varol, kampa katılmak için binmesi gereken uçağı kaçırır. Menajeri Sadi duruma sinirlenip kendisi için özel jet ayarlamak üzereyken, lüks arabasını alıp kampa yetişeceğini söyler.

Yola çıktıktan sonra kayıp bir ineğe çarpmamak için bir ağaca çarpar ve hafızasını kaybeder. Onu bulan Dertliler köyü muhtarı ve yanındaki adamlardan bir olan Cemal Ayhan Varol’u onu ​​tanır ve çok iyi bir futbolcu olduğunu söyler.

Öte yandan muhtar, köyü onurlandırmak ve lig için çalışmak için bir futbol takımı kurar. Ayhan’ın iyi bir futbolcu olduğunu öğrenince ona yeni bir isim verir ve onu Murat olduğuna ikna eder. Murat köye ayak uydurmaya çalışır ve güzeller güzeli köy kızı Huri’ye aşık olur.

Türkiye’de gündem yaratan kayıp futbolcu Ayhan Varol, menajeri tarafından bulunur. Köylüler ve menajeri arasındaki kargaşanın ortasında Ayhan, hafızasını tazelemek ve eski hayatına dönmek için başına darbe alır.  Ama yine de Huri’yi unutmamıştır. Ayhan bir anda köye dönüp Huri ile evlenmeye karar verir. Sizce bu evlilik nasıl sonuçlanacak?

Amatör Hayat filminin yönetmen koltuğunda Hasan Doğan oturuyor. Senaryosunu ise Mustafa Mutlu üstleniyor. Filmin başrollerinde Melis Tüzüngüç, Anıl Tetik ve Faik Ergin yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz. ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz.

Amatör Hayat Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Amatör Hayat filmi, 2022 senesi içerisinde film severler ile buluştu. Filmin tam hangi gün vizyona girdiği hakkında bir bilgi bulunmuyor. Konusu ile ön plana çıkan Amatör Hayat filmi TV’de ilk kez 9 Ağustos 2022 Salı günü Kanal D ekranlarında yayınlandı.

Amatör Hayat filmi

Oyuncu Kadrosu

Amatör Hayat filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Melis Tüzüngüç – Huri Karakteri
  • Anıl Tetik – Ayhan Varol Karakteri
  • Faik Ergin
  • Tuğba Melis Türk
  • Sinan Bengier
  • Selahattin Taşdöğen
  • Ali Rıza Tanyeli
  • Tuğçe Karabayır

Amatör Hayat filmi

Amatör Hayat Fragmanı ve Diğer Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=W0CEFfnwzcA

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu