Yabancı Kadın Ünlüler

Alica Schmidt Kimdir?

Dünyanın En Seksi Atleti Olarak Gösterilen "Alica Schmidt" İle Tanışın.

instagram takipçi hilesi

Alica Schmidt
Tam adı: Alica Schmidt
Doğum tarihi: 8 Kasım 1998
Doğum yeri: Worms, Almanya
Boyu: 1.7 m
Ailesi:
Sevgilisi: Fredi Richter
Mesleği: Atlet, Model, Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Alica Schmidt Kimdir? Alica Schmidt, 8 Kasım 1998 tarihinde Almanya, Worms’da dünyaya gelmiştir. Bir atlet ve ülkesini birçok kez organizasyonlarda temsil eden bir koşucudur. Bazı uluslararası etkinliklerde de madalyalar kazanmıştır. Artık sadece bir atlet değildir. Aynı zamanda bir model ve sosyal medya fenomenidir. Temelde 400 metre’de yarışmaktadır..

Tüm dünya COVID-19 saldırısı altında ve her ülke bu durumla savaşmak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. 28 Ocak günü Almanya’da, bir kişide Corona virüsü testi pozitif çıktı. Onunla temas eden herkes karantinaya alındı. Bu aynı zamanda Alica Schmidt’nda yaşamını etkiledi. Ancak 19 Nisan’da İnstagram’da bir post yayınladı ve antrenmanlara başlayacağını ifade etti.

Alica Schmidt, babası tarafından spora yönlendirildiği söylenmektedir. Okuldayken bayrak yarışı, uzun atlama ve 400 m yarış gibi etkinliklere katılırdı. 2018 yılında 20 Yaş Altı Avrupa Atletizmine katıldı. Üniversite eğitimini Berlin’de bulunan Freie Universitat‘da alırken üniversite hayatında bile atlet olarak kariyerine devam etti.

Alica Schmidt’in Fredi Richter adında Alman vücut geliştirme sporcusu bir erkek arkadaşı vardır. Fredi aynı zamanda sosyal bir kişiliktir. Ancak kendisi yaptığı spor kadar popüler değildir. İnstagram’da “fredirichter” kullanıcı adıyla yer almaktadır. Ayrıca Schmidt’in resimlerini yayınladığı “richter.raw” adlı başka bir hesabı daha vardır.

Alica Schmidt ve Fredi Richter ilişkilerini bir sır olarak saklamamaktadırlar. Birliktelik yaşamaya 4 sene önce başlamışlardır. Alica’nın da birçok arkadaşı vardır. Kariyeri nedeniyle her gün yeni insanlarla tanışmaktadır. Caprice Prizl ve Isabella Maria Faber-Castell onun en iyi arkadaşlarıdır.

Schmidt, güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İlk bakışta hiçbiri onun bir sporcu olduğunu söylemeyebilir.  Alica Schmidt bir sporcu yerine tam bir hollywood yıldızına benzetilmektedir. Hem yetenekli hem de güzel olduğu için takdire şayan bir kişilik olarak takdir edilmektedir. Boyu 170 cm’dir, Aynı zamanda dünyanın en seksi atleti olarak gösterilmektedir. Eğer iptal edilmeseydi 2020 Tokyo Olimpiyatları‘nda da yarışacaktı.

Güzel atletin İnstagram hesabında 800 Bin‘e yakın takipçisi bulunmaktadır.

Alica Schmidt Elde Ettiği Bazı Başarıları

  • Avrupa Gençler Şampiyonası – Grosseto 2017 – Gümüş Madalya – 4 × 400 m Bayrak
  • Avrupa Gençlik Şampiyonası – Gävle 2019 – Bronz Madalya – 4 × 400 m Bayrak
  • Almanya Şampiyonası – Berlin 2019 – Gümüş Madalya – 4 × 400 m Bayrak

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu