Film & Dizi Önerisi

Aktris Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Aktris dizisi; son dönemde, gerek güzelliği, gerekse yeteneğiyle ilgi çeken Pınar Deniz‘in, dinamik oyunculuğunu izleyebileceğiniz, gerilim türü bir Türk dizisi olarak; 31 mayısta disney plusta yayına giriyor. Yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu yapımın fark yaratan ve oldukça dikkat çeken bir senaryosu bulunuyor. Suç ve gerilimin mizahla buluştuğu ilginç bir tür sizleri bekliyor.

Aktris dizisi ile; her an yeni bir sürprizle karşılaşacağınız, bir sonraki gelişmeyi merakla bekleyeceğiniz ve oldukça sürükleyici bir hikaye geliyor ! Çeşitli psikolojik çözümlemeler, zıtlıklar arasında kurulan bağlar ve tüm bu keskin geçişlerin arasına sıkışan aşk temalı duygular; kimi zaman heyecan dolu, kimi zaman ise mizahi bir dille seyirciye aktarılıyor. Senaristliğini Hakan Bonomo‘nun üstlendiği yapım, insan doğasını farklı ve geniş bir perspektifle ele alıyor.
Aktris Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: Aktris
IMDb Puanı: –
Yapım yılı: 2023
İlk vizyon tarihi: 31 Mayıs 2023
Yaş Sınırı: 7+
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: –
Yönetmeni: Soner Caner
Senarist: Hakan Bonomo
Yapımcı: Necati Akpınar
Yapım Şirketi: BKM
Başrol Oyuncuları: Pınar deniz, Uraz Kaygılaroğlu, Tolga Tekin
Türü: Gerilim, dram, komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Disney Plus

Aktris Dizisi Konusu Nedir ?

Yasemin Derin Türkiye’nin en ünlü yıldızlarından biridir. On binlerce hayran, onlarca röportaj, birbirinden şık  kostümler, peşinden koşan basın mensupları ve her istediğini elde edebildiği ihtişamlı bir hayat! Bu ışıltının içinde güzeller güzeli bir kadın ve aşk ! Ancak hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

akttt

Gündüzleri bu görkemli dünyanın saygın yıldızı olan Yasemin Derin, akşamları bambaşka bir karaktere bürünen, bir seri katil! Onun bu yolculuğu, saatler arasında değişen duygu geçişleri ve durmaksızın yaşanan bir gerilim! Bu karanlığın getirdiği büyük yükler ve götürdüğü duygularla mücadele eden Yasemin, kendini dinlediğinde yaşadığı çıkmazları görür.

Bir yanda pırıltılı ve şöhret dolu bir yaşantı, öte yanda yer altının karanlık yüzü arasında gelişen, kan dondurucu pek çok olay ile büyük ruhsal sarsıntılar yaşar. Hayatındaki dengeyi ve iç sesini sık sık sorgular. Ancak ne yazık ki girdiği bu yolun geri dönüşü yoktur.

Aktris Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor ?

aktris filmi

Aktris Dizisi İle İlgili Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu