Alışveriş Rehberi

Afrodizyak Etkili 5 Kadın Parfümü

instagram takipçi hilesi

İnsanın en büyük imzası kuşkusuz kokusudur. Özellikle kadınlar parfüm seçiminde daha özenli davranır. Hem kendini seven hem de karşı tarafta unutulmaz bir etki oluşturmak isteyen kişiler afrodizyak etkili parfüm kullanır. Birçok parfüm markası afrodizyak etkili kadın parfümü ile kullanan kişilerin kalbini kazanır. İşte birbirinden etkili parfüm seçenekleri:

1. Afrodizyak Etkili 5 Kadın Parfümü: Guerlain – Shalimar

Afrodizyak Etkili 5 Kadın Parfümü

Shalimar, ilk oryantal koku olarak biliniyor. Fransa’nın saygın kokuları arasında yer alan parfüm, oldukça saygın olmasıyla tercih ediliyor. Parfümün ortaya çıkış öyküsü ise oldukça trajik bir aşk hikayesi olmasıyla dikkat çekiyor. “Shalimar” aşk tapınağı anlamına geliyor.

Gelelim koku hakkında bilgilere. Pudralı bir koku olan parfüm, vanilya, susem kökü ve tonka baklasından oluşuyor. İçinde gül, zambak ve bergamot gibi bitkiler de yer alıyor. Fakat koku, genç kadınlardan ziyade olgun kişilere hitap ediyor.

2. Dolce Gabbana – The One

Afrodizyak Etkili 5 Kadın Parfümü

Oryantal çiçek kokuları denildiğinde akla gelen “The One”, bergamot, şeftali, lychee ve mandalina kokularından oluşuyor. Alt notalarda ise tatlı misk amber, vanilya ve vetiver dikkat çekiyor. Oldukça zarif bir koku olmasının yanı sıra; genellikle kış aylarında tercih ediliyor. Parfümün kalıcılığı düşük olsa da, ilk sıkmada adeta kendine aşık ediyor.

3. Chanel- No 5

Afrodizyak Kadın Parfümü

Büyük küçük herkesin beğendiği ya da en azından ismini bir kez duyduğu kokular arasında Chanel No: 5 yer alıyor. Ancak koku, genellikle olgun kadınlara hitap ediyor. Parfüme alışık olmayan kişiler, ilk sıkışta biraz ağır bulabilir. Ancak zamanla kokuya burnunuzun alışacağını ve teninizle bütünleştikçe seveceğinizi düşünüyoruz. Parfümün Kış aylarında kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Onun dışında özel bir geceye de Chanel No: 5 ile eşlik edebilirsiniz.

Parfümün kalp notasında gül yer alıyor. Gül kokusunun yoğunluğu, parfümün kalıcılığına da etki ediyor.

4. Viktor & Rolf – Flowerbomb

 5 Kadın Parfümü

Hem şişesiyle hem de kokusuyla beğenilen Flowerbomb, baştan çıkarıcı etkisiyle cazibesini koruyor. Üst notalarda çay ve bergamot yer alıyor. Paçuli, yasemin ve Centifolia gülü gibi birçok değerli çiçeği buluşturan parfüm şişesi; şekerli koku seven kişilere hitap ediyor.

Şeker kokusu denildiğinde genellikle ağır kokular geliyor. Fakat Flowerbomb’da oldukça güzel bir koku sizi sarıyor. Zamanla şeker kokusu ortadan kalkarak, ortaya çiçek kokusu geliyor. Eğer karakteristik bir koku arıyorsanız, bu parfümü seveceğinizi düşünüyoruz.

5. Afrodizyak Etkili 5 Kadın Parfümü: Diesel- Loverdose

Kadın Parfümü

Unutulmaz bir koku arıyorsanız Diesel Loverdose tam da size göre bir koku. Mükemmel şişesiyle kalpleri fetheden Loverdose, oldukça kalıcı olmasıyla seviliyor. Baştan çıkarıcı bir koku olan parfüm, kadınsılığı ile adından söz ettiriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=7v3fQRF8Ggw

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu