365 DNI Filminin Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

365 DNI, 2020 yılı Polonya yapımı Netflix‘te yayınlanan dram ve erotik türde olan bir filmdir. Türkçe ismi 365 Gün olan 365 DNI, 8 Haziran 2020 tarihinde Netflix platformunda yayınlanmaya başlamıştır. Büyük ilgi gören film, yayınlanmasının ardından kısa sürede en çok izlenen ilk on listesinde bir numaraya yerleşmiştir. Polonyalı yazar Blanka Lipinska’nın aynı isimli olan romanından uyarlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Barbara Białowas oturmaktadır.

365 dni 1 685x456

365 DNI Filminin Konusu

Netflix’in yeni Polonya yapımı orijinal filmi 365 DNI, erotik bir romantik drama hikayesini ekranlara taşımaktadır. Sicilya’da geçen hikaye, mafya bir ailenin en genç ve yakışıklı bireylerinden olan Massimo Torricelli’nin, yollarının bir şekilde kesiştiği Laura isimli bir kadını kaçırmasıyla başlamaktadır.

Sevgili ve yakın arkadaşlarıyla Sicilya’ya tatile gelen Verşova’da lüks bir otelde satış direktörü olarak çalışan Laura’nın hayatı bir anda alt üst olarak değişir. Adanın en tehlikeli mafya adamı tarafından kaçırılan Laura’yı uzun bir yola girer. Massimo, kafayı taktığı ve aşık olduğu Laura’ya 365 gün vererek kendisine aşık olmasını beklediğini söyler.

Bu süreç içerisinde birlikte uzun vakit geçiren ikilinin hikayesi, mutlu bir sonlu bir aşk hikayesiyle bitecek midir? Merak ediyorsanız filmi Netflix platformundan izleyebilirsiniz.

365 dni 3 685x505

365 DNI Filminin Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosu ağırlıklı olarak Polonyalı ve İtalyan isimlerden oluşan filmin başrollerinde Michele Morrone ve Anna-Maria Sieklucka yer almaktadır. Tehlikeli mafya babası Don Massimo Torricelli rolünü üstlenen Michele Morrone olurken, özel hayatını yoluna koymaya çalışırken bambaşka bir engele takılan Laura rolünü Anna-Maria Sieklucka canlandırmaktadır.

365 dni 4 685x456

  • Laura Biel rolünde Anna-Maria Sieklucka
  • Don Massimo Torricelli rolünde Michele Morrone
  • Mario rolünde Bronisław Wrocławski
  • Domenico rolünde Otar Saralidze
  • Olga olarak Magdalena Lamparska
  • Anna olarak Natasza Urbańska
  • Laura’nın annesi olarak Grażyna Szapołowska

Polonyalı yazar Blanka Lipinska’nın tartışmalı romanından uyarlanan bu hikayenin çekimleri İtalya ve Niepołomice’de çekilmiştir. Konu ve tür bakımından film, Grinin Elli Tonu isimli kitap ve film serisiyle benzerlik yaşadığı için büyük merak içerisinde beklenmekteydi. Olumlu eleştiriler aldığı kadar olumsuz eleştirileri de yüklenen film, her şekilde ilgi görerek Netflix Türkiye Top 10 listesinde birinci sıraya hızlıca yerleşmiştir.

Netflix orijinali olan Polonya yapımı filmi Netflix’te bulabilirsiniz. 1 saat 54 dakika süren filmde siz de olumlu ya da olumsuz film hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Beğenenler için benzeri yapımlar olan Müptela, Fifty Shades of Grey serisi, Yenilik Tutkusu gibi yine aynı platformda bulabileceğiniz filmlere bakabilirsiniz.

Filmin Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=B4pJN3EYUPk

İlgili İçerikler

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu