blank
blank

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Filmi

Abone olblank
blank
300-bir-imparatorlugun-yukselisi-filmi 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Filmi
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi

Vizyon Tarihi: 7 Mart 2014 (1s 42dk)
Yönetmen: Noam Murro
Oyuncular: Sullivan Stapleton, Eva Green, Lena Headey ,Hans Matheson,Callan Mulvey,Rodrigo Santoro,Jack O’Connell (II),David Wenham,
Tür: Aksiyon , Fantastik , Epik
Ülke: ABD

Özet & detaylar

Film, Persler ile Atinalılar’ın karşı karşıya geldiği Artemis Savaşı’na sahne olacak. Yeni filmin kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ile Atinalı savaşçı Themistocles. Filmin yönetmenliğini Noam Murro yapıyor. Başrollerini ise Sullivan Stapleton, Rodrigo Santoro ve Eva Green paylaşıyor. Frank Miller’ın grafik romanı Xerxes’ten uyarlanan 300’ün bu yeni filminde mücadele karadan denize taşınıyor.

 

Kral Leonidas ve koruması Thermopylae’nin dar kanyonlarında büyük bir Pers ordusunu uzaklaştırmayı başarmış, aynı zamanda general Themistocles de Persleri püskürtmek için askerlerini bir araya toplamaya çalışmaktadır.Xerxes, Yunan başkenti Atina’yı ele geçirir. Kanlı bir savaşa giren Themistocles bu arada çok özel bir düşmanla karşı karşıyadır: Artemisia. Artemisia, acımasız ve entrikacı bir PErs ordusu lideridir ve Yunanlılara olan öfkesi onu daha bile tehlikeli hale getirmektedir. Themistocles’in bu savaşı kazanmak için eski rakipleriyle bir araya gelmek zorundadır. O rakipler de Spartalı savaşçılardan başkaları değildir.

İLGİLİ BİLGİ:   Müzik Ve Şarkı Arasındaki Farklılıklar Nelerdir?

 

Fragmanı

300:Bir İmparatorluğun Yükselişi/300:Rise Of An Empire Türkçe Altyazılı Yeni Fragman

Filmin Görselleri

Kaynaklar 

  • Google
  • Youtube
  • Beyazperde.com

Kaynaklardan Toplanarak Derlenmiştir.

blank
avatar
  Subscribe  
Bildir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı