Özel GünlerYaşam

20 Aralık Dünya Trip Günü Mesajları!

instagram takipçi hilesi

20 Aralık Dünya Trip Günü Mesajları! İnsanlar arasındaki ilişkilerde, iletişimimizde en zorlayıcı engellerden biri, günlük dilimizde trip olarak adlandırdığımız sessiz çekişmelerdir. “Asla trip atmam” diyenler bile, bir şekilde bu tuzaklara düşmüştür. Hemen belirtmeliyim ki, bu yazıda başkalarına çuvaldız batırırken, aynı zamanda yorgan iğnesini de kendime batırmaktayım.

Son yirmi yılda dilimize yerleşmiş olan “trip atma” kavramını kısaca açıklamak gerekirse, sorunları açıkça konuşup tartışmak yerine, imalı davranışlar, sözler veya sessizlikle karşı taraftan anlayış ve telafi beklemek olarak özetleyebilirim. Eylemin tanımının dahi içinde tutarsızlık barındırması, sağlıklı bir sonuç beklemeyi imkansız hale getiriyor.

20 Aralık günü, Dünya Trip Günü olarak pek çok kişi tarafından kutlanmaktadır. Sosyal medya kullanıcıları, bu özel günü anlamlandırmak ve paylaşımlarını zenginleştirmek için arama motorlarını aktif bir şekilde değerlendirmektedir. Trip atma, toplumun genelinde rahatsızlık yaratan bir davranış biçimi olup, özellikle genç jenerasyon arasında sıkça karşılaşılan bir durumdur. Bu özel gün, mizahi içeriklerle ve esprili paylaşımlarla renklendirilerek kutlanmaktadır.

20 aralik dunya trip atma gunu 3

20 Aralık Dünya Trip Günü Mesajları!

20 Aralık Dünya Trip Günümüz kutlu olsun.

Trip atmak ne güzel şey ama atacak kimse yok

Attıklarım için pişman değilim ha aklım hala atamadıklarımda #20AralıkDünyaTripGünü

Ya attığın trip ameliyatlı yerime gelseydi? Gelebilirdi #20AralıkDünyaTripGünü

20 Aralık Dünya Trip Günü, hayatın renkli ve eğlenceli tarafını keşfetme fırsatıdır. Attığınız trip, size mutluluk getirsin!

Kadına sen benim dünyamsın desen “kutuplardan basık ekvatordan şişkin miyim ben” der. Yaranamazsın. #20AralıkDünyaTripGünü

#20AralıkDünyaTripGünü nün kutsal kelimeleri. Bu kelimelerle karşılaştığınızda başınız belada demektir: Hımm, İyi, Sen Bilirsin, Gerek Yok, Nasıl İstersen, Boşver, Tamam, Ok, Haklısın, Anladım, Peki.

#20AralıkDünyaTripGünü yok canım trip kim ben kim asla yok öyle bişey.

20 aralik dunya trip atma gunu 2

Dünya trip gününüz kutlu olsun. özel günleri unutmamak lazım… #20AralıkDünyaTripGünü

Biz zaten düzenli olarak trip yemeye gelmişiz bu dünyaya #20AralıkDünyaTripGünü

Gelen mesajın içinde gülücük yoksa sıkıntıya giriyorum. Acaba trip mi yapıyor canı mı sıkkın diye düşün dur.

20 Aralık Dünya Trip Günü, sürprizlere açık olma ve hayatın tadını çıkarma günüdür. Attığınız trip, size güzellikler getirsin!

Dünya Trip Günü’nde sevdiklerinizle eğlenceli anlar yaşayın. Hayat bazen trip atmak için bir davet gönderir, bu daveti değerlendirin!

20 Aralık, gülünç anıları hatırlama ve paylaşma günüdür. Dünya Trip Günü kutlu olsun, her anıya güzellik katın!

Dünya Trip Günü’nde hayatın absürt yanlarına gülümseyin. Attığınız her trip, sizi yeni deneyimlere götürebilir!

Attığınız her tribin çekilmesi dileğiyle!

20 Aralık Dünya Trip Günü İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu